Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png6.png8.png0.png6.png7.png
Šiandien31
Vakar212
Praeitą savaitę581
Mėnuo2225
Iš viso268067

Ketvirtadienis, 18 spalio 2018

Kviečiame mokytis

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kviečia miesto gyventojus lavinti užsienio kalbų žinias ir tobulinti kompiuterinius įgūdžius.

Lapkričio mėnesį vyks neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Renkuosi pažinti: mokymasis asmens tobulėjimui“ užsiėmimai:

  • praktinių kalbos vartojimo įgūdžių lavinimas, mokantis užsienio (anglų, vokiečių, prancūzų, rusų) kalbų. Formuojamos 2 grupės pagal pasirinktas kalbas.
  • kompiuterinių įgūdžių tobulinimas atsižvelgiant į dalyvių poreikius. Formuojama 1 grupė.

 

Programa finansuojama Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

Užsiėmimai vyks Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre (Šiaulių 60) š. m. lapkričio mėn.

Registracija vyksta iki š.m. spalio 26 d. telefonu 436847, el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

PSJMC psichologė Jovita Steišiūnienė

   Spalio 11 d. 6-10 kl. jaunimo klasių mokiniai, lydimi psichologės Jovitos Steišiūnienės ir mokytojų: Sigitos Ulkytės ir Edgaro Jankevičiaus, vyko į pažintinę ekskursiją – Anykščius, pagal projekto „Nesmurtauju, nevartoju – esu atsparus pavojui“ įgyvendinimo planą. Ekskursijos tikslai – plėsti žinias ir patirtį, siekiant užkirsti kelią smurtui ir alkoholio vartojimui, įtraukiant mokinius į aktyvias užimtumo veiklas.

   Oras buvo gražus, saulėtas. Anykščių šilelio kraštovaizdžio draustinyje apžiūrėjome Puntuko akmenį su iškaltais „Lituanicos“ lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno bareljefais. Vaikščiodami medžių lajų taku galėjome stebėti medžius, nudažytus ryškiomis rudens spalvomis. Iš 34 m. aukščio apžvalgos bokšto atsivėrė gamtos grožis, Šventosios upės vingis, Anykščių šilelis. Lipome apie 90 laiptelių į Ludiškių kalvą, kurioje pastatytas „Laimės žiburys“ – Jono Biliūno kapas. Anykščių apylinkių panoramą stebėjome iš Apžvalgos aikštelės, Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokšte. Itin smagu buvo važinėtis Vasaros rogutėmis. Lėkėme 500 metrų ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplinas ir kilpa, gaudydami vėją nuo Kalitos kalno. Galime pasidžiaugti, kad kelionė nepaliko abejingų, sukėlė daug teigiamų įspūdžių ir emocijų.

 

 

Klasės vadovė Simona Sipavičienė

   Spalio 5 dieną Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro skyriaus mokinės ir buvusios mokinės sveikino Mokytojus dovanodami koncertą. Šventinis minėjimas prasidėjo gražiausiais posmais ugdančiam, padedančiam Mokytojui. Scenoje mokiniai šoko, dainavo, deklamavo eiles, dovanojo savo rankomis sukurtas popierines sages ir atvirukus. Merginų pasirodymai, nuoširdžios šypsenos – geriausia dovana Mokytojui, kuris kasdien skatina atversti naują lapą ir atrasti ką nors nauja.

 

Asta Stonienė, istorijos mokytoja

       „Žinios apie Konstituciją gali keisti mūsų gyvenimą. Jos padeda siekti visuomenės gerovės, gerbti, ginti ir saugoti demokratinės valstybės vertybes. Būtina suvokti, kad Konstitucija yra sutartis, priimta vi2018_2019sos Tautos balsavimu – referendumu, kad ji yra valstybės bendruomenės gyvenimo norminis pagrindas. Svarbu ir tai, kad Konstitucija laiduoja valdžios legitimumą, jos sprendimų teisėtumą, žmogaus teises ir laisves, santarvę visuomenėje. Dėl visų šių priežasčių kiekvienas pilietis turėtų būti susipažinęs su Konstitucijos nuostatomis“, – teigia teisės profesorė Milda Vainiutė.

     Lietuvoje spalio 4 dieną jau 12 kartą vyko visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija – Konstitucijos egzaminas. Pagrindinio šalies įstatymo žinias pasitikrinti galėjo ir Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro mokiniai. Jiems teko atsakyti į 30 klausimų.

        Dėkoju visiems dalyvavusiems.

 

Z. Aleksandravičiūtė, L. Mikulionienė

Nuotraukos A. Janeliūkštytės

Ruduo...Įvairiaspalviai medžių lapai, šaltas vėjas...Slogi nuotaika... Artėja Mokytojų diena. Reikia kažko jaukaus ir šilto, kad rudens darganos ne tokios baisios būtų. O čia kaip tik ir matematikos mokytoja Z. Aleksandravičiūtė su gražia idėja bibliotekoje: „Turiu nemažą įvairių vazelių kolekciją namuose. Darykim rudeninę parodą, kuri sietųsi su matematika“. Tai ir tapo postūmiu spalio 3 d. mokyklos skaitykloje surengti rudens puokščių parodą ir sukviesti mokinius bei mokytojus į renginį

„Simetrija ir geometrinių figūrų formos rudens mozaikoje“.

Renginį organizavo ir pravedė matematikos mokytojos Z. Aleksandravičiūtė, A. Janeliūkštytė, technologijų mokytoja A. Grilauskienė ir bibliotekos vedėja L. Mikulionienė. Paroda skirta mokytojo dienai paminėti.

Visokios rudeninės gėrybės – kaštonai, gilės, kankorėžiai, apyniai, smilgos, įvairios šakos ir šakelės, lapai, dumplainiai, plunksnos, rugių varpos ir visa kita – užpildė skaityklos erdvę ir įvairių formų vazeles.

Renginio metu parodos ekspozicijoje mokiniai ieškojo ir atrado daug geometrinių formų: apskritimų, skritulių, trikampių, kvadratų, rombų, trapecijų, kreivių ir t.t. Teko prisiminti ir simetrijos sąvoką. Gamtoje būdami, to neieškome, todėl mokiniai buvo nustebinti tuo, kiek mažų stebuklų galima atrasti ir sukurti iš paprastų dalykų, kurie nieko nekainuoja.

Už teisingus atsakymus dalyviai buvo apdovanoti prizais. Renginyje skambėjo muzika, Justino Marcinkevičiaus eilės apie rudenį, buvo demonstruojamos skaidrės, pasveikinti mokytojai Tarptautinės Mokytojo dienos proga.

Matematika sušildė visus: ir mokytojus ir mokinius. Matematika, kuri kartais atrodo tokia svetima, neįveikiama, šįkart atsiskleidė kitaip: ji nebaugino, bet leido atsipalaiduoti ir įžvelgti geometrines formas spalvotoje rudens mozaikoje, pasijusti gamtos apsupty.

 

Mokytoja Lina Mackevičienė

   Spalio 4-oji - Pasaulinė gyvūnų diena. Jau tapo tradicija šią dieną paminėti Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro skyriuje. IP gimnazijos klasės mokinės, padedamos mokytojų Linos Mackevičienės ir Simonos Sipavičienės, paruošė viktoriną apie pasaulio gyvūnus. Tarpusavyje rungtyniavo keturios komandos. Moterys net tik pagilino žinias apie nykstančius pasaulio gyvūnus, bet ir pasipildė teigiamomis emocijomis.

Mokytoja Rita Sidaravičienė

   Šių metų rugsėjo 26 dieną  visoje Europoje  ir Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro skyriuje  Pataisos namuose  buvo švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės tikslas – puoselėti savo gimtąją kalbą, populiarinti daugiakalbę Europos kultūrą, skatinti visus mokytis kalbų ir per kalbas pažinti svetimas kultūras. Pasitelkusios kūrybinę išmonę  mokinės gamino indoeuropiečių kalbų medį, puošė ji rudeniniais lapais, dalinosi prisiminimais apie bendravimo patirtis užsienio valstybėse,  o laiptus į mokyklą dabino prasmingais ir pozityviais šūkiais anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Niekas neabejoja, jog kalba  – neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis, todėl  nepailskime mokytis kalbų  visą gyvenimą.

 

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.