Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png5.png5.png6.png9.png6.png
Šiandien94
Vakar108
Praeitą savaitę286
Mėnuo1697
Iš viso255696

Trečiadienis, 18 liepos 2018

Kviečiame mokytis!

    Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

   Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

   Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

   Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

   Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

APIE PROJEKTĄ

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla kartu su partneriu Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centru teikė paraišką  pagal priemonės „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra“ Nr. 09.4.2-ESFA-K-714 antrąjį kvietimą. Gautas finansavimas Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.4.2-ESFA-K-714-02-0007 „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“ vykdymui. Galimas finansavimas siekia 690 296 eurų. Projekto trukmė – 30 mėnesių.

Projekte ypatingas dėmesys skiriamas strateginiam dokumentui, nustatančiam valstybės strategines veiklos kryptis mokymosi visą gyvenimą plėtros srityje – Mokymosi visą gyvenimą plėtros 2017-2020 metų veiksmų planui.

Nekvalifikuotiems ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono asmenims, taip pat ir kitų regionų asmenims, atliekantiems bausmę Panevėžio pataisos namuose, bus sudarytos sąlygos baigti bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo programą, įgyti trūkstamą kvalifikaciją ar kompetencijų.

Įgyvendinant projektą, bus siekiama suteikti bendrąjį išsilavinimą kartu su profesine kvalifikacija 112 asmenų, bendrąjį išsilavinimą be profesinės kvalifikacijos 16 asmenų.

Projektas unikalus tuo, kad  bendradarbiaujant bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo įstaigoms, kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą turės galimybę įgyti asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte.

Siekiant suaugusiuosius, nebaigusius bendrojo ugdymo programos ir norinčius įgyti profesiją, grąžinti į formaliojo ugdymo procesą, bus sudaromos lanksčios mokymosi sąlygos ir formos, per užsiėmimus bus skiriama daug individualaus dėmesio. Atsižvelgiant į tai, kad mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse, ugdymo programos bus individualizuotos, bus lengviau motyvuoti dalyvius. Mokymai vyks projekto vykdytojo ir projekto partnerio institucijose.

Rima Gustienė, IVb klasės vadovė

Ona Narbutaitė, IVa klasės vadovė

     2018 metų liepos 12 dieną atestatai buvo įteikti 52 SJMC suaugusiųjų klasių XXV laidos abiturientams.

Mieli abiturientai,

vilčių išsipildymo, prasmingų darbų, sėkmės ir laimės linki Jums Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro bendruomenė.

S.Vilimienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

     Baigėsi 2017-2018 mokslo metai. Mokytojas lyg ir lengviau galėtų atsikvėpti, apmąstyti nuveiktus darbus, bet mūsų tokia dalia – atsikvėpti gali, bet nepaliks mintis – o kaip gyvensime naujais mokslo metais? Atostogos atostogomis, bet turi numatyti veiklas, planuoti darbus čia ir dabar.

     Bendrosiose programose iškelti ugdymo tikslai ir apibrėžti laikiami rezultatai reikalauja keisti ugdymo praktiką. Šiandien jau nebepakanka, kad mokytojas išaiškintų pamokos turinį ir patikrintų, kaip mokiniai įsiminė. Ugdymo sėkmė priklauso nuo mokytojo gebėjimų tinkamai suplanuoti ugdymo proceso eigą, kurti palankią mokymuisi aplinką, naudoti inovatyvius mokymo ir aktyvaus mokymosi būdus, taikyti mokytis padedantį vertinimą. Ugdymo turinį ir mokytojų kvalifikaciją bei jos tobulinimą reglamentuojantys dokumentai kreipia mokytojų pastangas tobulinti savo gebėjimus ugdyti mokinių kompetencijas.

     Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro andragogai mokslo metų pabaigos darbams aptarti, įsivertinti pasirinko aktyvų, netradicinį mokymosi metodą – išvažiuojamąjį seminarą. Metodinės grupės pristatė savo nuveiktas veiklas, birželio 15 d. dalyvavo seminare „Diferencijavimas ir individualizavimas ugdymo procese“, išradingai atliko jiems pateiktas užduotis. Aplankėme savo kolegas, dirbančius Plungės suaugusiųjų švietimo centre. Dalinomės patirtimi, vyko diskusijos prie arbatos puodelio, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

     Seminare aptartas ugdymo planavimo prasmingumas, pamokos organizavimo ir struktūros aspektai, vertinimo panaudojimo galimybės mokymuisi ir mokymui stiprinti.

   Bendravimo džiaugsmas, kolegų padrąsinantys žodžiai, geras oras įkvėpė tikėjimą, kad viskas bus gerai, tik reikia tikėti, jog gyveni ne sau, kad moki dalintis, vis kartodamas – mokytis niekada nevėlu ir mokiniui, ir mokytojui!

 

Projekto vadovė Genovaitė Žitkevičienė

   Birželio 19 d. Panevėžio moksleivių namuose buvo atidaryta Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Pataisos namų skyriaus vykdyto projekto „Lino ir molio kalba“ dalyvių darbų paroda. Projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba. Projekto partneriai: Panevėžio pataisos namai, Panevėžio rajono Ėriškių kultūros centras, Panevėžio moksleivių namai ir laikraštis „Panevėžio kraštas“.

   Projektas Pataisos namuose tęsėsi keturis mėnesius. 10 moterų su audėja Margarita Jarašūniene mokėsi austi takus, servetėles, gobelenus, rišti juostas. Audėja stebėjosi moterų susidomėjimu ir džiaugėsi, kad radosi žmonių dar norinčių mokytis vieno iš seniausių amatų Lietuvoje – audimo. Užsiėmimai vykdavo 2 kartus per savaitę po 3 val. Bet moterims to nepakako, jos pasilikdavo prie staklių iki leisdavo galimybės, o juostas rišdavo savo gyvenamose patalpose ir kai mokytoja ateidavo į užsiėmimus, su pasididžiavimu rodydavo jau nupintą juostą, tada su mokytoja aptardavo spalvų derinimą, jų reikšmę ir kt.  

   Bet ypač moterims patiko „molio kalba“. Keramikas Eugenijus Čibinskas buvo maloniai nustebintas moterų kūrybiškumu. Edukaciniai molio keramikos užsiėmimai vykdavo 2 kartus per savaitę po 3 val., bet nuteistosios, pajutusios neribotas molio galimybes, keramiko skatinamos formavo, lipdė puodukus, žvakides, skulptūrėles, vazonus, pieštukines vieną po kito. Darbus jau teko vežti degimui į Upytės amatų centrą, nes Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro krosnelėje jie nebespėjo degti. Rezultatai nenuvylė: šviesiomis spalvomis nušvito Panevėžio moksleivių namų erdvė, kai buvo atidaryta paroda, kuria pasidžiaugė projekto organizatoriai, vykdytojai ir lankytojai. Žvelgdami į nuteistųjų darbus galėjo įsitikinti, kad iš tiesų „ne šventieji puodus lipdo“.

   Projektą baigėme turėdami viltį, kad įgyti įgūdžiai ir gebėjimai bus panaudoti savarankiškai kūrybinei veiklai ar kitose veiklos srityse, kai nuteistosios išeis į laisvę.

 

Mokytoja Aldona Grilauskienė

      Dešimtų (jaunimo) klasių mokinės svarstė, kokius kūrybinius technologijų darbus galėtų atlikti. Ieškojome idėjų įvairiuose šaltiniuose, aptarėme gamybos technikas. Mokinės naudojo sauso vėlimo, nėrimo, piešimo ant šilko, koliažo technikas.

       Baigiamieji darbai neapvylė. Mokyklos bendruomenė buvo sužavėta kūrybiškais, meniškais mokinių darbais. Dėkoju dešimtokėms: Augustei, Klaudijai, Beatričei, Gabijai, Kristinai už kūrybinius darbus, kuriais papuošėme mokyklos erdves. Parodoje savo kūrybinius darbus pristatė ir rankdarbių būrelio nariai Lukas ir Saida.

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.