Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png3.png8.png7.png9.png3.png
Šiandien21
Vakar186
Praeitą savaitę1172
Mėnuo4437
Iš viso238793

Sekmadienis, 25 kovo 2018

 Mokytoja Simona Sipavičienė

   Kovo 14 dieną švenčiama skaičiaus π (Pi) dieną. Matematinė konstanta π reiškia apskritimo ilgio ir jo skersmens santykį. π naudojama daugelyje matematinių, inžinerijos ir kitų mokslų formulių, ji laikoma viena svarbiausių matematinių konstantų. Norėdami atkreipti dėmesį į matematikos svarbą mūsų gyvenime, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro mokytoja S. Sipavičienė organizavo viktoriną „Protų kovos“. Mokiniai buvo supažindinti, kas yra skaičius π. Atsakant į viktorinos klausimus, galvosūkius, reikėjo pasitelkti logiką, intuiciją, sumanumą, išradingumą. Mokiniai noriai sprendė pateiktas užduotis. Tikrai liko sudominti tokiomis užduotimis ir galvosūkiais.

    Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Milda Bukauskienė,

renginį fotografavo IIa klasės mokinė Hilda Širvinskaitė

     Vasario 16 –ąją visa Lietuva ir mūsų tautiečiai, gyvenantys užsienyje, šventė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, kovo 11-ąją - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Vyko daugybė renginių šioms svarbioms datoms paminėti. Mūsų centre taip pat. Mokiniai rašė rašinius „Lietuvai ir apie Lietuvą“. Geriausius darbus galima perskaityti mokyklos stende.

    Savo žinias apie Lietuvą mokiniai galėjo pasitikrinti dalyvaudami viktorinoje „Tėvynė – tai aš, Tėvynė – tai mes visi“. Džiugu, kad mokiniai noriai dalyvavo atsakydami į įvairius literatūrinius klausimus, siedami juos su tautos kultūra bei istorija. Geriausiai žinias parodžiusieji bus įvertinti ir apdovanoti artimiausio renginio, vyksiančio mokykloje, metu.


Mokytoja Zita Aleksandravičiūtė

  Kovo 14 dieną matematikos ir informacinių technologijų mokytojai pakvietė SJMC bendruomenę paminėti tarptautinę skaičiaus π dieną ir dalyvauti šiai šventei skirtuose renginiuose. Tai jau tradicine tapusi matematikos ir IKT mokslų metodinė diena.

  Jaunimo klasių mokiniai noriai dalyvavo viktorinoje „ MĄSTYK, SKAIČIUOK, SPĖK ! “, kurią organizavo matematikos mokytoja Z. Aleksandravičiūtė . Ji trumpai priminė skaičiaus π kilmę, istoriją ir pritaikymo galimybes. Mokiniai noriai atsakinėjo į viktorinos klausimus, o jų žinias ir atsakymus įvertino komisija. Pralaimėjusių nebuvo. Visi komandų nariai ir aktyvūs kiti mokiniai gavo prizus. Po viktorinos vaišinomės arbata ir π keksiukais.

  Vakare vyko integruotas matematikos, muzikos ir informacinių technologijų renginys „Kitoks žvilgsnis į matematiką“, kurį organizavo ir vedė matematikos mokytojas A.Jėčius, informacinių technologijų mokytoja R.Bukelienė, muzikos mokytoja V.Smailienė.

  Maloniai visus nustebino informacinių technologijų mokytojų D.Subatavičienės ir E.Jankevičiaus surengta nuotaikinga paroda „Linksmas požiūris į rimtus mokslus“.

  Šiuo renginiu parodėme, kad matematika ir informacinės kompiuterinės technologijos yra nenuobodūs mokslai. Mokiniai bendraudami ir bendradarbiaudami gilino socialines kompetencijas, smagiai praleido laiką, sužinojo naujų dalykų, išbandė savo matematinius ir IKT gebėjimus.

  Projekto vykdytoja  Genovaitė Žitkevičienė

   2018 m. Lietuvos kultūros tarybos susirinkimas priėmė sprendimą dėl dalinio finansavimo Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro teikto projekto „Lino ir molio kalba“. Projektas bus įgyvendinamas Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Panevėžio pataisos namų skyriuje.

   Projektu siekiama sudaryti sąlygas nuteistosioms užsiimti pozityvia veikla, puoselėjant tradicinius liaudies amatus, padedančius atskleisti ir ugdyti savo kūrybinį potencialą, gebėjimą pamatyti meno grožį ir suvokti jo taikomąją funkciją.

   Projekto įgyvendinimo metu moterys ir merginos susipažins su lietuvių liaudies audimo įvairove, technologijomis, medžiagomis, įrankiais, apžvelgs audimo istoriją, susipažins su audinių rūšimis, audimo siūlais, audinių pynimu, audimo įranga ir...sės prie tikrų staklių !

   Atšilus orams susipažins su tradicinės lietuvių keramikos raidos bruožais, seniausiais lipdymo būdais, lipdytų indų formomis ir paskirtimi, lipdymo įrankiais, skirtingų rūšių molio savybėmis ir naudodamos pagrindinius lipdymo būdus ir tradicinę ornamentiką pradės kurti savarankiškai.

   O kol kas tik: „Siūlai, siūlai susivykit...“

                                                                      

Mokytoja Gita Gelažytė

   Vos prieš mėnesį visa lietuvių tauta šventė Lietuvos valstybės atkūrimo 100-tį. Tačiau 50 metų žemėlapyje buvo parašyta „LTSR“, plevėsavo svetima vėliava. 1988-1989 metais kilęs pilietinis judėjimas sujungė žmones į Baltijos kelią ir 1990 m. kovo 11 d. buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė.

   Kovo 8 d. darniai susirinkę jaunimo klasių mokiniai, mokytojai ir mikrorajono gyventojos paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Direktorius Mindaugas Libikas sveikinimo kalboje paminėjo, kad nepraėjus nė metams, Lietuvos laisvę buvo bandyta sutraiškyti tankais. Bet Lietuvos žmonės apgynė savo tėvynę ir greitai nepriklausoma Lietuva tapo žinoma visam pasauliui.

   Renginyje dainavo menų mokytojos Violetos Smailienės vadovaujamos merginos. Vedėja mokytoja Gita akcentavo, kad ši jaunimo karta pradėjo antrąjį Lietuvos šimtmetį, todėl privalės išsaugoti kalbą, papročius, tradicijas.

   Technologijų mokytoja Aldona Grilauskienė pristatė projektą „Klaipėdos krašto tautinių rūbų papuošalas - delmonas“. Mokytojos vadovaujamos auksarankės mokinės išsiuvinėjo ir pristatė gražiuosius delmonus.

   O renginio pabaigoje – šventinis tortas ir mokinių pamėgtos dainos.

 

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.