Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png7.png7.png6.png2.png1.png
Šiandien164
Vakar383
Praeitą savaitę1790
Mėnuo10623
Iš viso677621

Penktadienis, 29 Kovas 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

 

Aleksandra Janeliūkštytė, IIIN1 klasės vadovė, ir Gita Gelažytė, IIIa klasės vadovė

   Per miesto mokyklas nuvilnijo Šimtadienio šventė, primindama, kad artėja rimčiausias išbandymas — brandos egzaminai. Po 100 dienų užklups rūpesčiai, nerimas... Vieniems pasiseks, kiti bus priversti susimąstyti: reikėjo daugiau dirbti ir mažiau pasikliauti sėkme...

   Suaugusiųjų mokymo centro mokiniai noriai švenčia tradicines moksleiviškas šventes. Kadangi šie metai skirti etnografiniams regionams, todėl Šimtadienį buvo nuspręsta įprasminti kitaip — išsamiau pasidomėti Anykščių krašto kultūriniu ir etnografiniu savitumu. Vasario 27-osios rytą aktyviausi Centro vienuoliktokai ir dvyliktokai pasuko Anykščių link. Kelionės pradžia žadėjo prasmingą ir įdomią dieną. Autobuse, pritilus jaunatviškam klegesiui, prisimintas ir artėjantis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metis bei akcija „Lietuvai ir man“. Smagu buvo vyti trispalves apyrankes ir dovanoti kelionės draugams... Nepastebėjome, kaip iš Anykščių kalnelių ir miškų išniro didingi bažnyčios bokštai.

   Anykščiuose mokiniai pirmiausia aplankė vienintelį Lietuvoje Angelų muziejų. Tikėdami, kad angelai neša sėkmę ir saugo, išsirinko savo Angelą globėją. Popieriaus lapeliuose užrašę savo pageidavimus, norus ir viltis, „Angelų paštu“ išsiuntė pasirinktam Angelui globėjui. Norėdami pasigrožėti Anykščių apylinkėmis mokiniai, įveikę 186 laiptelius, užkopė į aukščiausios Lietuvoje Šv. Mato bažnyčios apžvalgos bokštą. Atsivėrusi panorama ne vieną privertė aiktelėti iš nuostabos. Dar tik žiemos pabaiga, iki gamtos pabudimo toloka. Tačiau ne vienas, žvelgdamas į iki horizonto plytinčius miškus, prisiminė poeto Antano Baranausko „Anykščių šilelio“ eilutes. Mokiniai prisiminė ir iš Anykščių kilusio rašytojo Jono Biliūno „Laimės žiburį“. Todėl kopimas į Liudiškių piliakalnį (jis dažnai vadinamas „Laimės žiburiu“) abiturientams buvo ypač prasmingas — nepabūgę visokių sunkumų ir negandų, „nepavirtę akmenimis“, jie pasiekė „Laimės žiburį“. Abiturientams, sėkmingai pasiekusiems piliakalnio viršūnę, buvo įteikti ypatingi pažymėjimai — „pusatestačiai“.

   Už tai, kad gyvename savo žemėje, norėjosi padėkoti ir protėviams. Ne vieną nustebino Vorutos piliakalnis ir legenda apie Vorutos gynėjus. Ji puikiausiai liudija, kaip brangino ir gynė savo žemę mūsų protėviai. Simboliškai paprašę protėvių stiprybės, išminties ir tvirtybės, patys pasijutome stipresni ir ryžtingesni. Tačiau dienos siurprizai dar nesibaigė — mūsų laukė ramus pavakarys autentiškoje XX a. pradžią menančioje gryčioje Niūronių kaime. Čia stebino viskas: senoviniai buities rakandai, XX a. pradžios gyvenimo būdas ir ypač sakralus duonos kepimo ritualas. Susikaupę ir su didele meile visi mokiniai formavo savo duonos kepalėlius, įspausdami juose savo simbolius. Kol duona kepė senovinėje duonkepėje, mokiniai aplankė Arklio muziejų, kalvėje kiekvienas nusikalė savo laimės pasagą, nepabūgę vakaro vėsos suposi sūpynėse. Buvo jauku, ramu ir tiesiog gera.

   Sukdami namų link, dalinomės patirtais įspūdžiais. Ne vienas džiaugėsi sumanymu taip švęsti Šimtadienį. Ir įdomu, ir prasminga... O autobuse tvyrantis ką tik iškeptos duonos kvapas priminė, kad galėtum džiaugtis rezultatu, turi daug ir kantriai dirbti. Darbingų, sėkmingų ir viltingų likusių 100 dienų!

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.