Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png8.png8.png1.png7.png8.png
Šiandien247
Vakar424
Praeitą savaitę1029
Mėnuo9517
Iš viso688178

Trečiadienis, 24 Balandis 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

  

   Minint šią dieną, 9-ų klasių moksleiviai dalyvavo konkurse ir laimėjo teisę nemokamai dalyvauti puikiame renginyje. 2017 m. gegužės 7-ąją 12 val. Širvintų rajone, Pamusėje, ekstremalus bėgimas „BEBRO KELIAS“ pristatė naują renginį „KNYGNEŠIŲ BĖGIMAS 2017“, kuriame, kartu su klasės vadove Tamara Temnikova, sėkmingai dalyvavo 9a klasės mokiniai.

   Pagrindinė renginio tema – spaudos draudimo metai Lietuvoje, žinomų ir dar tik dabar atrandamų knygnešių asmenybės bei jų istorijos.
2004 m. „UNESCO“ pripažino, kad knygnešystė yra unikalus reiškinys visame pasaulyje. Keturiasdešimt metų trukusi knygnešių veikla tuomet buvo laikoma dideliu nusikaltimu prieš carinės Rusijos lietuviškos spaudos ir raidyno draudimą. Šiuo bėgimu pristatytas naujas istorinis žaidimas „Paštininkė“. Specialiai renginiui iš JAV atgabentos draudžiamu laikotarpiu spausdintos knygos, kai kurioms jų – net 150 metų.
Po daugiau nei šimto metų knygnešiai bėgo ne iš baimės, o iš laimės, mat ši profesija laikoma fenomenalia ir neturinčia atitikmenų visame pasaulyje. Šventės dalyviai žinias apie knygnešystę tikrino protmūšyje, bandė jėgas knygų kėlimo varžytuvėse, piešė atvirlaiškius, kuriuos galėjo išsiųsti pageidaujamu adresu. Penkių kilometrų kliūčių ruožo pusiaukelėje bėgikai turėjo surasti slaptą knygnešių slėptuvę negyvenamoje sodyboje, kur rastas knygas žymėjo antspaudu. Knygos turėjo būti saugomos ir sveikos pasiekti finišą.

   Knygnešiams trukdė ir juos vaikėsi caro kariuomenės kareivis „Žandaras“.

   Šiuo bėgimu, iš natūralių ir dirbtinių kliūčių sudaryta pramoginė ir fizinės ištvermės reikalaujanti rungtis, pristatytas naujas komandinis lauko žaidimas. Edukacinis, tačiau ne nuobodus – atraktyvus, įvairiaspalvis, turiningas žaidimas, gilinantis Lietuvos istorijos žinias, ugdantis pilietiškumą.

   Gegužės 7-ją – spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – kviečiame švęsti ir prisiminti, jog tik dėl drąsių žmonių pasiaukojimo kalbame viena seniausių kalbų pasaulyje.

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.