Trečiadienis, 18 liepos 2018

Kviečiame mokytis!

Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

Šventę pradėję 2016 metų Nobelio literatūros premijos laureato ir vieno įtakingiausių XX amžiaus žmonių, legendinių dainų autoriaus Bobo Dylano daina „Blowin' in the Wind siekėme paskatinti mąstyti apie tai, kad esame dalis sudėtingo XXI amžiaus pasaulio, kurio neįmanoma pažinti nusigręžiant nuo tikrovės. O klausydamiesi, kaip ją interpretuoja Gytis Paškevičius, kvietėme prisiminti, kokių renginių turtingi buvo 2016-2017 mokslo metai ne tik šių metų XXIV laidos abiturientams, bet ir visai Centro bendruomenei.

Šiuolaikinės vokiečių literatūros pradininkas ir Europos sąjungos himnu tapusios „Odės džiaugsmui“ autorius Frydrichas Šileris rašė: „Gyventi eidamas, žmogus/ Aplink vien šviesą mato:/ Jis tiki laime ir smagus,/ Jog žmonėse ją rado.<...> Bet vos pamato iš arti,/ Jog viskas — žema, menka,/ Grūmojančių žmonių spūsty/ Ir pats sugniaužia ranką;/ Širdis — šalta ir uždara,/ Ir meilės karščio nebėra./ Ne visados tiesų skaisčių/ Sulaukiam iš likimo!”

Tikėkim, kad likimas mums, o ypač abiturientams, bus palankus, kad tiesos ir gėrio siekio neįveiks jokie negandų vėjai.

Gerbiami abiturientai, mes, visa Centro bendruomenė, linkime jums tikėjimo pasauliu ir pasitikėjimo savo galiomis, teisingo pasirinkimo tarp blogio ir gėrio, sėkmės visuose gyvenimo keliuose ir kryžkelėse...

Padėkos šauniausiems 2016-2017 m. m. mokiniams

7N klasės mokinei Žanai Vilutienei už stropumą ir atsakingą motyvuotą požiūrį į mokymąsi

8N klasės mokinei Ingai Virinienei už stropumą ir atsakingą motyvuotą požiūrį į mokymąsi