Kompiuterinių atvirukų konkursas „Tautinis kostiumas — protėvių grožio sampratos atspindys

Antradienis, 22 rugpjūčio 2017

Mokytojos Lauryna Kazlauskaitė ir Sigita Ulkytė

Gegužės 26 d. Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro jaunimo klasių mokiniai dalyvavo Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kovinės vėliavos dienos atvirų durų renginiuose. Mokiniai apžiūrėjo Lietuvos kariuomenės techniką ir ginkluotę, lankėsi bataliono muziejuje, skanavo kareiviškos košės, vaišinosi kareiviška arbata ir stebėjo kliūčių ruožą „Husarų takas“, kuriame dalyvavo 14 komandų, o tarp jų ir Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro komanda „Centras“. Kliūčių ruožo trasoje mokiniams teko išbandyti savo jėgas ir gebėjimą dirbti komandoje. Jie šoko į vandenį, lindo pro padangas, lipo per užtvaras, šliaužė, daug braidė, ėjo per dūmų uždangas. Visi komandos nariai kliūčių ruožą įveikė pavargę, purvini, tačiau puikios nuotaikos. Renginio pabaigoje visi buvo apdovanoti diplomais, sėkmingai įveikę „Husaro taką“.