Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png5.png5.png6.png9.png3.png
Šiandien91
Vakar108
Praeitą savaitę283
Mėnuo1694
Iš viso255693

Trečiadienis, 18 liepos 2018

Kviečiame mokytis!

    Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

   Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

   Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

   Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

   Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

Mokytojos Lauryna Kazlauskaitė ir Sigita Ulkytė

Gegužės 26 d. Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro jaunimo klasių mokiniai dalyvavo Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kovinės vėliavos dienos atvirų durų renginiuose. Mokiniai apžiūrėjo Lietuvos kariuomenės techniką ir ginkluotę, lankėsi bataliono muziejuje, skanavo kareiviškos košės, vaišinosi kareiviška arbata ir stebėjo kliūčių ruožą „Husarų takas“, kuriame dalyvavo 14 komandų, o tarp jų ir Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro komanda „Centras“. Kliūčių ruožo trasoje mokiniams teko išbandyti savo jėgas ir gebėjimą dirbti komandoje. Jie šoko į vandenį, lindo pro padangas, lipo per užtvaras, šliaužė, daug braidė, ėjo per dūmų uždangas. Visi komandos nariai kliūčių ruožą įveikė pavargę, purvini, tačiau puikios nuotaikos. Renginio pabaigoje visi buvo apdovanoti diplomais, sėkmingai įveikę „Husaro taką“.

 

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.