Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png5.png5.png6.png9.png5.png
Šiandien93
Vakar108
Praeitą savaitę285
Mėnuo1696
Iš viso255695

Trečiadienis, 18 liepos 2018

Kviečiame mokytis!

    Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

   Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

   Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

   Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

   Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

  Rita Sidaravičienė ir Simona Sipavičienė

„Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda“

Prancūzų liaudies išmintis

   Visi žino, kad fizinis aktyvumas yra būtinas gerai sveikatai palaikyti. Sportas taip pat įtakoja žmogaus psichiką ir sielą, o komandinės rungtys ugdo socialinius įgūdžius ir atsakingumą.

   2017 m. birželio 8 d. mūsų mokykloje vyko Sporto šventė, kurioje varžėsi Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro jauniausių mokytojų komanda „Ežiukai“ prieš Pataisos namų energingą komandą „Blogos mergaitės“. Renginio pradžioje buvo išrinkti komandų kapitonai, pristatyti šūkiai ir triukšmingos palaikymo komandos. Iš visų sporto šakų buvo pasirinkta žaisti tinklinį, o varžyboms teisėjavo nešališkas ir teisingas centro direktorius Mindaugas Libikas. Rezultatų fiksavimas buvo patikėtas ypač atsakingai ir išmanančiai skaičiavimo subtilybes matematikos mokytojai Simonai Sipavičienei. Su sirgaliais į emocingą savo komandos palaikymą noriai įsiliejo ir mokyklos vedėja Genovaitė Kulvinskaitė bei kiti mokytojai. Varžybos vyko „taškas į tašką“, kol pergalę vis dėlto išplėšė „Ežiukų“ komanda. Po dar dviejų papildomų setų laimėjo draugystė. Mokyklos direktorius Mindaugas Libikas iškilmingai pasveikino dalyvius ir įteikė apdovanojimus. Po malonaus fizinio nuovargio ir emocinio užtaiso visi sutarėme vasarą pasitreniruoti ir vėl susitikti rudenį kvadrato varžyboms.

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.