Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Raskite mus Facebook'e

 

 

2017 metų premijos „Metų mokytojas“ rinkimai

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

emokykla

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png1.png7.png5.png9.png6.png
Šiandien70
Vakar272
Praeitą savaitę70
Mėnuo4492
Iš viso217596

Pirmadienis, 18 gruodžio 2017

  Rita Sidaravičienė ir Simona Sipavičienė

„Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda“

Prancūzų liaudies išmintis

   Visi žino, kad fizinis aktyvumas yra būtinas gerai sveikatai palaikyti. Sportas taip pat įtakoja žmogaus psichiką ir sielą, o komandinės rungtys ugdo socialinius įgūdžius ir atsakingumą.

   2017 m. birželio 8 d. mūsų mokykloje vyko Sporto šventė, kurioje varžėsi Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro jauniausių mokytojų komanda „Ežiukai“ prieš Pataisos namų energingą komandą „Blogos mergaitės“. Renginio pradžioje buvo išrinkti komandų kapitonai, pristatyti šūkiai ir triukšmingos palaikymo komandos. Iš visų sporto šakų buvo pasirinkta žaisti tinklinį, o varžyboms teisėjavo nešališkas ir teisingas centro direktorius Mindaugas Libikas. Rezultatų fiksavimas buvo patikėtas ypač atsakingai ir išmanančiai skaičiavimo subtilybes matematikos mokytojai Simonai Sipavičienei. Su sirgaliais į emocingą savo komandos palaikymą noriai įsiliejo ir mokyklos vedėja Genovaitė Kulvinskaitė bei kiti mokytojai. Varžybos vyko „taškas į tašką“, kol pergalę vis dėlto išplėšė „Ežiukų“ komanda. Po dar dviejų papildomų setų laimėjo draugystė. Mokyklos direktorius Mindaugas Libikas iškilmingai pasveikino dalyvius ir įteikė apdovanojimus. Po malonaus fizinio nuovargio ir emocinio užtaiso visi sutarėme vasarą pasitreniruoti ir vėl susitikti rudenį kvadrato varžyboms.

Copyright © 2017 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.