Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png5.png5.png6.png9.png5.png
Šiandien93
Vakar108
Praeitą savaitę285
Mėnuo1696
Iš viso255695

Trečiadienis, 18 liepos 2018

Kviečiame mokytis!

    Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

   Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

   Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

   Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

   Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

L. Mikulionienė, bibliotekos vedėja

Rugsėjo 28 d. su mokiniais dalyvavome tekstilės parodos „Tradicija ir dabartis. Tautinio ornamento interpretacija šiuolaikinėje tekstilėje“ atidaryme, kuris vyko Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre. Nuo senų laikų ornamentas turi ne tik estetinę funkciją, bet atspindi ir tautos praeitį, krašto istoriją, parodo žmonių požiūrį į juos supantį pasaulį ir jo reiškinius. Šia paroda bandoma parodyti, kokia svarbi tautinio ornamento reikšmė ne tik šiuolaikiniame mene, bet ir mūsų kasdieniame gyvenime.

Parodos kuratorius A. Vološkevičius pristatė parodos darbų kūrėjas iš Kauno (atvyko keturios menininkės). Kuratorius pasidžiaugė, kad miestelėnai domisi menu, o kūrėjai noriai sutinka eksponuoti savo darbus mūsų mieste. Menininkės dėkojo už šiltą priėmimą ir pristatė savo darbus.

Pamatėme gražių, įdomių darbų, atliktų naudojant tradicines ir šiuolaikines tekstilės technologijas, įvairias medžiagas (šilką, vilną, siūlus ir t.t.) ir jų junginius. Darbuose atsispindi lietuvių tautinio meno motyvai ir koloritas.

Paroda žavi tuo, kad kūrėjų vaizduojama mūsų kraštui būdinga ornamentika darbuose atsiskleidžia kažkaip naujai, netikėtai, dar nematytai. Naujų idėjų parodoje ieškojo ir mūsų mokinės dailės egzamino baigiamajam darbui.

Aplankykite šią parodą ir Jūs, – tikrai nenusivilsite.

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.