Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png3.png8.png7.png9.png2.png
Šiandien20
Vakar186
Praeitą savaitę1171
Mėnuo4436
Iš viso238792

Sekmadienis, 25 kovo 2018

L. Mikulionienė, bibliotekos vedėja

Rugsėjo 28 d. su mokiniais dalyvavome tekstilės parodos „Tradicija ir dabartis. Tautinio ornamento interpretacija šiuolaikinėje tekstilėje“ atidaryme, kuris vyko Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre. Nuo senų laikų ornamentas turi ne tik estetinę funkciją, bet atspindi ir tautos praeitį, krašto istoriją, parodo žmonių požiūrį į juos supantį pasaulį ir jo reiškinius. Šia paroda bandoma parodyti, kokia svarbi tautinio ornamento reikšmė ne tik šiuolaikiniame mene, bet ir mūsų kasdieniame gyvenime.

Parodos kuratorius A. Vološkevičius pristatė parodos darbų kūrėjas iš Kauno (atvyko keturios menininkės). Kuratorius pasidžiaugė, kad miestelėnai domisi menu, o kūrėjai noriai sutinka eksponuoti savo darbus mūsų mieste. Menininkės dėkojo už šiltą priėmimą ir pristatė savo darbus.

Pamatėme gražių, įdomių darbų, atliktų naudojant tradicines ir šiuolaikines tekstilės technologijas, įvairias medžiagas (šilką, vilną, siūlus ir t.t.) ir jų junginius. Darbuose atsispindi lietuvių tautinio meno motyvai ir koloritas.

Paroda žavi tuo, kad kūrėjų vaizduojama mūsų kraštui būdinga ornamentika darbuose atsiskleidžia kažkaip naujai, netikėtai, dar nematytai. Naujų idėjų parodoje ieškojo ir mūsų mokinės dailės egzamino baigiamajam darbui.

Aplankykite šią parodą ir Jūs, – tikrai nenusivilsite.

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.