Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png8.png6.png3.png8.png0.png
Šiandien52
Vakar511
Praeitą savaitę2358
Mėnuo7719
Iš viso686380

Šeštadienis, 20 Balandis 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Taip, ir dabar visur jauni ir vyresni mokslo žmonės glaudžiasi prie savo kalbos, ir ši juos apkabina.

Kazimieras Župerka

   Rugsėjo 26 dieną visi europiečiai švenčia Europos kalbų dieną, kurios tikslas – puoselėti kalbų ir kultūrų įvairovę bei skatinti mokytis įvairių kalbų mokyklose ir už jos ribų. Juk labai svarbu kiekvienam suvokti ir pajusti savo gimtosios kalbos unikalumą, susipažinti su kalbomis, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą, o kartu stiprintų ir padėtų išsaugoti tokią turtingą Europos lingvistinę įvairovę. Ne mažiau svarbu išugdyti pagarbą regionų ir tautinių mažumų kalboms. Štai todėl Panevėžio pataisos namų mokykloje mokinės, vadovaujamos lietuvių, anglų, rusų kalbų mokytojų R. Sidaravičienės ir A. Petraitienės bei informatikos mokytojos S. Sipavičienės, aktyviai įsitraukė į šios dienos paminėjimo prasmės paiešką. Lietuvių, rusų, romų tautybių moterys visos drauge rinko įžymių žmonių mintis apie kalbų mokėjimo būtinybę ir jų grožį, bandė išsiaiškinti, kiek kalbų moka, kaip gerai jas įvaldžiusios, o kokių ateityje norėtų išmokti. Malonu ir netikėta buvo pamatyti anketų apibendrinimus (diagramas). Paaiškėjo, kad dauguma moterų mokosi arba jau moka daugiau nei tris kalbas. Rusų kalba ypač gerai susikalba tarpusavyje, nes rusų tautybės moterų čia daug. Mokinės noriai ir mielai mokykloje mokosi anglų ir vokiečių kalbų, taip pat svajoja išmokti ir kitas kalbas, pavyzdžiui, turkų, ispanų, italų, prancūzų ir kt.

   Visos norinčios galėjo pateikti savitą Europos kalbų dienos vizualizaciją, todėl mokyklos erdves papuošė spalvingas anketų apibendrinimas, jautrios citatos ir labai prasmingi piešiniai, į kuriuos įdėta visa savaitė intensyvaus ruošimosi, išmonės ir stropumo. Tradicine tapusi ši šventė suvienijo Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro ir skyriaus besimokančiuosius, o jiems vadovavusius mokytojus vėl įkvėpė ieškoti naujų ir inovatyvių kelių per kalbas į širdis...

Rita Sidaravičienė

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.