Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Raskite mus Facebook'e

 

 

2017 metų premijos „Metų mokytojas“ rinkimai

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

emokykla

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png1.png7.png5.png9.png6.png
Šiandien70
Vakar272
Praeitą savaitę70
Mėnuo4492
Iš viso217596

Pirmadienis, 18 gruodžio 2017

Taip, ir dabar visur jauni ir vyresni mokslo žmonės glaudžiasi prie savo kalbos, ir ši juos apkabina.

Kazimieras Župerka

   Rugsėjo 26 dieną visi europiečiai švenčia Europos kalbų dieną, kurios tikslas – puoselėti kalbų ir kultūrų įvairovę bei skatinti mokytis įvairių kalbų mokyklose ir už jos ribų. Juk labai svarbu kiekvienam suvokti ir pajusti savo gimtosios kalbos unikalumą, susipažinti su kalbomis, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą, o kartu stiprintų ir padėtų išsaugoti tokią turtingą Europos lingvistinę įvairovę. Ne mažiau svarbu išugdyti pagarbą regionų ir tautinių mažumų kalboms. Štai todėl Panevėžio pataisos namų mokykloje mokinės, vadovaujamos lietuvių, anglų, rusų kalbų mokytojų R. Sidaravičienės ir A. Petraitienės bei informatikos mokytojos S. Sipavičienės, aktyviai įsitraukė į šios dienos paminėjimo prasmės paiešką. Lietuvių, rusų, romų tautybių moterys visos drauge rinko įžymių žmonių mintis apie kalbų mokėjimo būtinybę ir jų grožį, bandė išsiaiškinti, kiek kalbų moka, kaip gerai jas įvaldžiusios, o kokių ateityje norėtų išmokti. Malonu ir netikėta buvo pamatyti anketų apibendrinimus (diagramas). Paaiškėjo, kad dauguma moterų mokosi arba jau moka daugiau nei tris kalbas. Rusų kalba ypač gerai susikalba tarpusavyje, nes rusų tautybės moterų čia daug. Mokinės noriai ir mielai mokykloje mokosi anglų ir vokiečių kalbų, taip pat svajoja išmokti ir kitas kalbas, pavyzdžiui, turkų, ispanų, italų, prancūzų ir kt.

   Visos norinčios galėjo pateikti savitą Europos kalbų dienos vizualizaciją, todėl mokyklos erdves papuošė spalvingas anketų apibendrinimas, jautrios citatos ir labai prasmingi piešiniai, į kuriuos įdėta visa savaitė intensyvaus ruošimosi, išmonės ir stropumo. Tradicine tapusi ši šventė suvienijo Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro ir skyriaus besimokančiuosius, o jiems vadovavusius mokytojus vėl įkvėpė ieškoti naujų ir inovatyvių kelių per kalbas į širdis...

Rita Sidaravičienė

Copyright © 2017 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.