Pirmadienis, 18 gruodžio 2017

Asta Stonienė, istorijos mokytoja

Minint 25-ąsias Konstitucijos metines visi, norintys pasitikrinti konstitucines žinias, galėjo dalyvauti šių metų spalio 3 d. Teisingumo ministerijos organizuotame Konstitucijos egzamine.

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių prisideda prie šios iniciatyvos, domisi Konstitucija ir puoselėja joje įtvirtintas vertybes! Šių metų egzaminas ypatingas, nes minime ilgiausiai galiojančios Lietuvos Respublikos Konstitucijos 25-metį. Ši Konstitucija šimtametes konstitucines tradicijas jungia su dabarties reikalavimais,“ – sako Konstitucinio Teismo ir Konstitucijos egzamino vertinimo komisijos pirmininkas profesorius Dainius Žalimas.

Konstitucijos egzaminas vyko ir Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre. Dėkojame visiems dalyviams už pilietišką požiūrį į svarbiausią šalies dokumentą.

Sveikiname Jurgitą Bagdonienę (IV a), geriausiai atsakiusią į Konstitucijos egzamino klausimus.