Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png5.png5.png6.png9.png5.png
Šiandien93
Vakar108
Praeitą savaitę285
Mėnuo1696
Iš viso255695

Trečiadienis, 18 liepos 2018

Kviečiame mokytis!

    Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

   Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

   Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

   Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

   Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

Anglų k. mokytoja A. Kliukienė

    Rugsėjo 26-ąją Panevėžio suaugusiųjų mokymo centre, kaip ir visoje Europoje, vyko renginiai, skirti Europos kalbų dienai paminėti. Jų tikslas – populiarinti daugiakalbę Europos kultūrą, skatinti europiečius mokytis kalbų ir taip pažinti kitas kultūras. Yra sakoma: „Kiek kalbų moki, tie kartų esi žmogus“. Šiemet Europos kalbų dieną paminėjome ne tik pamokose, bet ir dalyvaudami apklausoje apie užsienio kalbas. Kadangi mūsų centre mokosi įvairaus amžiaus ir patirties mokiniai, jau seniai buvo smalsu sužinoti, kokias užsienio kalbas jie moka. Klausimus ir galimus atsakymus pasiūlė patys mokiniai. Apklausa buvo anoniminė, todėl mokiniai galėjo drąsiai reikšti savo mintis ir nuomonę. Jeigu galvojate, kad jaunimas moka tik anglų kalbą, labai apsirinkate. Apklausos duomenys nustebino tiek mokytojus, tiek pačius mokinius. Su rezultatais prašome susipažinti žemiau pateiktose diagramose.  

                                            

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.