Pirmadienis, 21 gegužės 2018

Visi žinome posakį, kad sportas – sveikata. Mokinių atostogų metu, gruodžio 27 dieną, kūno kultūros mokytojas Raimundas Timinskas visus mokyklos pedagogus pakvietė į informacinį – pramoginį renginį. Mokytojai turėjo būti pasiruošę pasportuoti. Raimundas papasakojo apie žolės riedulį, kada atsirado ši sporto šaka, išaiškino taisykles ir pakvietė visus pažaisti. Kadangi neturėjome galimybės žaisti ant žolės, tai visai smagu buvo žolės rieduliu užsiimti sporto salėje. Šis žaidimas suteikė daug teigiamų emocijų, energijos ir pakėlė visų dalyvavusių nuotaiką.