Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png5.png8.png3.png1.png9.png
Šiandien1
Vakar133
Praeitą savaitę239
Mėnuo1439
Iš viso258319

Trečiadienis, 15 rugpjūčio 2018

Kviečiame mokytis!

    Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

   Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

   Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

   Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

   Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

Technologijų mokytoja metodininkė Aldona Grilauskienė

  Atskubėjusios Kalėdos ir Naujieji, 2018-tieji – šuns metai, padovanojo džiaugsmą ir malonius įspūdžius jaunimo klasių mokiniams.

  Per technologijų, ikiprofesinio mokymo pamokas mokiniai gamino Kalėdinius suvenyrus: dovanas artimiesiems, kompozicijas mokyklos papuošimui, kūrė darbelius konkursams.

  Jaunimo klasių 9 klasės mokinės Saida Magilaitė, Skaistė Daukšytė sukūrė puokštes ir dalyvavo CIDO arenoje Panevėžio miesto pramonės ir amatų rūmų organizuotame puokščių konkurse ,,Laiko tėkmėj“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Mergaitės buvo apdovanotos padėkos raštais.

  Dešimtos klasės mokinės Nona Žydrūnė Marcinkonytė, Klaudija Mackevičiūtė pasiuvo nykštukus ir dalyvavo konkurse ,,Iš nykštukų gyvenimo“, organizuotame Panevėžio moksleivių namų. Mergaitės buvo apdovanotos diplomais ir dovanėlėmis už gražiai atliktus darbus. Iš įvairių medžiagų sukurtomis eglutėmis, Kalėdinėms šventėms pasipuošė ,,Smėlynės“ biblioteka.

  Šventės prabėgo, bet kūrybos, bendravimo, geros nuotaikos akimirkos išliks dar ilgai.

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.