Penktadienis, 23 vasario 2018

Technologijų mokytoja metodininkė Aldona Grilauskienė

Atskubėjusios Kalėdos ir Naujieji, 2018-tieji – šuns metai, padovanojo džiaugsmą ir malonius įspūdžius jaunimo klasių mokiniams.

Per technologijų, ikiprofesinio mokymo pamokas mokiniai gamino Kalėdinius suvenyrus: dovanas artimiesiems, kompozicijas mokyklos papuošimui, kūrė darbelius konkursams.

Jaunimo klasių 9 klasės mokinės Saida Magilaitė, Skaistė Daukšytė sukūrė puokštes ir dalyvavo CIDO arenoje Panevėžio miesto pramonės ir amatų rūmų organizuotame puokščių konkurse ,,Laiko tėkmėj“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Mergaitės buvo apdovanotos padėkos raštais.

Dešimtos klasės mokinės Nona Žydrūnė Marcinkonytė, Klaudija Mackevičiūtė pasiuvo nykštukus ir dalyvavo konkurse ,,Iš nykštukų gyvenimo“, organizuotame Panevėžio moksleivių namų. Mergaitės buvo apdovanotos diplomais ir dovanėlėmis už gražiai atliktus darbus. Iš įvairių medžiagų sukurtomis eglutėmis, Kalėdinėms šventėms pasipuošė ,,Smėlynės“ biblioteka.

Šventės prabėgo, bet kūrybos, bendravimo, geros nuotaikos akimirkos išliks dar ilgai.