Penktadienis, 23 vasario 2018

Dailės vyresnioji mokytoja D.Petrauskienė

Šaltukui spaudžiant šaunu pasirūpinti mūsų mažaisiais sparnuočiais, kuriuos taip smagu stebėti pro langą. Lesindami sparnuočius žiemą, padedame jiems išgyventi šalčius, jie taip pat nelieka skolingi: sukiodamiesi aplink lesyklą, apžiūri medžius ir pastatų plyšelius ir išrenka iš jų kenkėjų kiaušinėlius, lėliukes. Paukštelių globa – puiki galimybė susipažinti su Lietuvoje žiemoti likusiais sparnuočiais, mokytis užuojautos ir atsakingumo.

SMC jaunimo klasių mokiniai per ikiprofesinio mokymo pamokas kartu su mokytoju R.Timinsku pagamino lesyklėlių, o per dailės pamokas su mokytoja D.Petrauskiene papuošė jas piešiniais ir raštais. Lesyklos buvo pakabintos SJMC teritorijoje. Nepamiršome ir kaimynų – Šiaurinės bibliotekos Pušaloto gatvėje, jiems taip pat padovanojome lesyklėlę.