Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png7.png7.png2.png2.png8.png
Šiandien154
Vakar390
Praeitą savaitę1397
Mėnuo10230
Iš viso677228

Ketvirtadienis, 28 Kovas 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Rita Sidaravičienė

    Šių metų birželio 8 dieną Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Pataisos namų skyriuje vyko švietėjiškas renginys „Aš žinau savo stiprybes“ (paskaita apie narkotikų daromą žalą. Kaip atpažinti rizikas, ką daryti), skirtas Tarptautinės kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda dienai paminėti (birželio 26 d.). Diskusiją šia jautria tema inicijavo projektas „Padėkime vieni kitiems būti sveikesniems“ finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Visą mėnesį moterys rinko medžiagą apie psichiką veikiančias medžiagas, jų žalą žmogaus organizmui, šios problemos mastą pasaulyje ir liūdną statistiką Lietuvoje. Mokinės, vadovaujamos mokytojos Simona Sipavičienės, gamino informacinius lankstinukus. Etikos mokytoja Gita Gelažytė paskatino susirinkusias moteris pasidalinti asmenine patirtimi apie potyrius „užribyje“, o vėliau visi drauge su siaubu žiūrėjo filmą „Krokodilas“ apie žiaurias narkotiko vartojimo pasekmes žmogaus kūnui ir sielai. Į susitikimą buvo pakviesta inspektorė socialiniam darbui Birutė Norkūnienė ir buvęs narkomanas Raimundas. Jis nuoširdžiai papasakojo savo buvimo užribyje ir pasveikimo istoriją. Renginio pabaigoje, vadovaujamos lietuvių kalbos mokytojos Rita Sidaravičienės, moterys raštu anonimiškai pasamprotavo, jog labai gaila, bet narkotikai – tai šiuolaikinio jaunimo vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų ir atsipalaidavimo formų. Jos prisipažino, kad net 65 % iš jų pažįstami asmenys yra siūlę narkotikų, kad 45 % visgi sutiko pabandyti, o 17 % net ir tebevartoja. Marihuana, amfetaminas, heroinas – populiariausios narkotinės medžiagos. Net 83 % moterų teigė, kad jų įsigyti laisvėje ypač lengva. Nekaltas noras išbandyti kažką naujo dažnai pastūmėja jauną žmogų į mirtiną priklausomybę. Moterys vieningai teigė, kad narkotikų vartojimas - liga, o ir atsisakius šio žalingo įpročio vis tiek grėsmė išlieka, nes „adata moka laukti“... Išbrenda tik išrinktieji, ypač stiprios valios žmonės, o kiti taip ir nugrimzta į užribį.

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.