Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png8.png6.png1.png5.png0.png
Šiandien333
Vakar466
Praeitą savaitę2128
Mėnuo7489
Iš viso686150

Penktadienis, 19 Balandis 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Anglų k. mokytoja A.Kliukienė

   Kalba-tai viena pagrindinių bendravimo priemonių. Kalbėdami galime išsakyti savo nuomonę, išreikšti jausmus, mokytis bei mokyti kitus, bendrauti su kitais žmonėmis, siekti užsibrėžtų tikslų ir tiesiog gyventi pilnavertį gyvenimą. Kartais nė nesusimąstome, kokia svarbi yra kalba ir koks yra džiaugsmas, jog galime kalbėti ir laisvai išsakyti savo nuomonę. Pasaulyje yra begalė kalbų, tačiau nepaisant to, net ir skirtingų tautų žmonės, sugeba susikalbėti, nes turi galimybę mokytis kitų kalbų. Taip komunikuojant, atsiveria beribės galimybės, sužinoma daug įvairiausių dalykų bei praturtinamas žmogaus žinių bagažas. Todėl, suvokdami viso to prasmę, kiekvienais metais rugsėjo 26 minime Europos kalbų dieną. Šias metais užsienio kalbų mokytojai ir mokiniai šią dieną paminėjo dalyvaudami įvairiose veiklose. Jaunimo klasių mokiniai dalyvavo akcijoje “Kalbų laiptai”, kurios metu ieškojo, užrašė ir papuošė centro laiptus pasisveikinimo žodžiais įvairiomis Europos kalbomis. Be to, mokiniai savo žinias apie užsienio kalbas išbandė ir įvertino mokytojos D. Petrauskienės surengtame protmūšyje. Suaugusiųjų klasių mokiniai šią dieną dalyvavo netradicinėse užsienio kalbų pamokose.     Rusų kalbos pamokų metu IIa gimnazijos klasės mokiniai visą savaitę aktyviai ruošėsi Europos kalbų dienai: atliko užduotį, surasti internete informaciją, kaip skamba klausimai „Koks tavo vardas, kiek tau metų?“ ir frazė „Tu man patinki“ įvairiomis kalbomis. Mokiniams patiko dirbti komandoje, rengiant stendą, skirtą Europos kalbų dienai paminėti. Rusų kalbos mokytojos A. Petraitienė ir S.Vilimienė sukvietė mokinius į skaitymus, kurie skirti L. N. Tolstojaus 190 gimimo metinėms paminėti. Mokiniai nedrąsiai skaitė ištraukas iš romano „Karas ir taika“ (Natašos pirmas balius, Andrejaus susitikimas su ąžuolu, Andrejus ir dangus). Diskutavo apie dvasingumą, atsakomybę, meilę, patriotiškumą ir t. t. Kabinete Nr.205 parengta paroda „L.Tolstojus – 190“. Kitų užsienio kalbų pamokų metu mokiniai internete ieškojo trumpų pokalbių įvairiomis Europos kalbomis ir užrašė juos, sukurdami spalvotus plakatus. Kai kuriems pavyko surasti pokalbių netgi 20 kalbų! Po to mokiniai dalyvavo internetinėje apklausoje apie kalbas, klausė įrašų ir bandė atspėti kokiomis kalbomis vyko pokalbiai. Kartais buvo labai sunku, nes kalbos giminingos ir labai panašiai skamba. Nors mokinai tik trumpam prisilietė prie Europos kalbų, bet tokių žodžių kaip „labas“, „ačiū“ ir „atsiprašau“ mokėjimas pasakyti įvairiomis kalbomis dar niekam nepakenkė.

 

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.