Trečiadienis, 18 liepos 2018

Kviečiame mokytis!

Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

PATVIRTINTA

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktoriaus

2017 m. vasario 3 d. įsakymu Nr.1.4-V-18

PANEVĖŽIO SUAUGUSIŲJŲ IR JAUNIMO MOKYMO CENTRAS

Šalies besimokančiųjų suaugusiųjų kompiuterinių atvirukų konkurso

Tautinis kostiumas — protėvių grožio sampratos atspindys

NUOSTATAI

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Šalies besimokančių suaugusiųjų kūrybinių darbų konkursas „Tautinis kostiumas - protėvių grožio sampratos atspindys“ organizuojamas atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Seimo nutarimą 2017 metus paskelbti Tautinio kostiumo metais.
  2. Konkursas yra tęstinis, organizuojamas trečius metus.
  3. Kiekvienais metais skelbiama nauja konkurso tema.
  4. 2017 m. konkurso tema - kompiuterinis atvirukas „Tautinis kostiumas - protėvių grožio sampratos atspindys“.
  5. Konkursą organizuoja Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Šiaulių g.60, Panevėžys, tel. (8 45) 439575, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Partneriai: Lietuvos suaugusiųjų mokymo centrų vadovų asociacija, Panevėžio kraštotyros muziejus.
  6. Konkurso rėmėja - leidykla „Šviesa“.

II. KONKURSO TIKSLAI

1. Ugdyti pilietišką asmenybę, gebančią suvokti savo krašto unikalumą ir istorinę reikšmę, siekiančią prisidėti prie istorinio ir kultūrinio krašto paveldo išsaugojimo.
  2. Gilinti kultūrinio sąmoningumo, kūrybingumo ir naudojimosi IT kompetencijas.

III. LAIKAS IR DALYVIAI

1. Konkursas vyksta nuo 2017 vasario 13 d. iki balandžio 28 d.
  2. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos bendrojo ugdymo suaugusiųjų švietimo įstaigų 9 – 12 (I – IV gimnazijos) klasių mokiniai.

IV. REIKALAVIMAI DARBAMS IR JŲ PATEIKIMAS

1. Kiekviena ugdymo įstaiga gali pateikti iki 10 darbų.
  2. Atvirukai pagal vaizdo pobūdį gali būti dviejų kategorijų: statiniai ir dinaminiai. (Statinis vaizdas - tai vientisas nesikeičiantis paveiksliukas. Dinaminis - tai animuotas vaizdas, kuriame panaudoti nors du besikeičiantys kadrai arba judesys.)
  3. Galimi bylų tipai statiniam vaizdui – JPG, PNG, GIF, galimi bylų tipai dinaminiam vaizdui – GIF, SWF.
  4. Darbų vaizde neturi būti autorių vardų, pavardžių, mokyklos ir kt.
  1. Atskirame lape užpildoma dalyvio anketa (žr. 1 priedą).
  2. Darbai ir dalyvio duomenų anketa siunčiami adresu: iki 2017 m. balandžio 28 d.

V. DARBŲ VERTINIMAS

1. Darbus vertina konkurso organizatorių sudaryta vertinimo komisija.
  2. Vertinant darbus bus atsižvelgiama į kūrybiškumą, originalų temos interpretavimą, meninę raišką, techninį sprendimą.
  3. Darbai nevertinami, jei neatitinka konkurso nuostatų.
  4. Dalyviai ir jį ruošę mokytojai apdovanojami Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo

centro diplomais ir padėkos raštais, konkurso rėmėjų dovanomis.

1. Informacija apie konkursą ir nugalėtojus skelbiama iki 2017m. gegužės 12 d. svetainėse http://www.smc.panevezys.lm.lt ir
  2. Diplomą, patvirtinantį dalyvavimą konkurse, gaus visi dalyviai, jeigu bus nurodę vardą, pavardę ir tikslų mokymo įstaigos pašto adresą.

VI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

1. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę darbus publikuoti.
  2. Konkurso dalyviai ir juos konsultuojantys mokytojai yra atsakingi už kūrybinių darbų autorystę.
  3. Konkurso nuostatai esant reikalui gali būti keičiami.