Trečiadienis, 18 liepos 2018

Kviečiame mokytis!

Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras kartu su Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla vykdo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų „Nekvalifikuotų ir žemesnės kvalifikacijos Panevėžio regiono suaugusiųjų įtraukimas į bendrąjį ir profesinį ugdymą“.

Projektas unikalus tuo, kad asmenys, pageidaujantys dalyvauti projekte, turės galimybę įgyti kartu bendrąjį ir profesinį išsilavinimą. Mokymai vyks mažose, iki 8 mokinių grupėse.

Jeigu tau jau 18 metų, kviečiame nuo š. m. rugsėjo 1 d. mokytis II gimnazijos klasėje kartu įgyjant virėjo, floristo ar kambarių tvarkytojo specialybę, III ir IV gimnazijos klasėse – įgyjant kompiuterių tinklų derintojo, multimedijos paslaugų teikėjo, virėjo, floristo, pardavėjo, konditerio, padavėjo ar barmeno specialybių.

Prašymai priimami (turėti išsilavinimo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą) Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Šiaulių 60, Panevėžys.

Telefonai pasiteirauti: direktorius - 8 45 587011, projekto koordinatorius – 8 45 436847.

PANEVĖŽIO SUAUGUSIŲJŲ IR JAUNIMO MOKYMO CENTRAS

Šalies besimokančiųjų suaugusiųjų kompiuterinių atvirukų konkurso

„Tautinis kostiumas – protėvių grožio sampratos atspindys“

REZULTATAI

2017-05-12

Darbus vertino konkurso organizatorių sudaryta vertinimo komisija:

1. Mindaugas Libikas, direktorius, komisijos pirmininkas.
  2. Daiva Subatavičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, narė.
  3. Edgaras Jankevičius, informacinių technologijų mokytojas, narys.
  4. Violeta Smailienė, dailės mokytoja, narė.
  5. Ona Narbutaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, narė.
  6. Dileta Petrauskienė, dailės mokytoja, narė.

Konkurso nugalėtojai:

I vietaLina Klimašauskienė, Šiaulių suaugusiųjų mokyklos IVa gimnazijos klasės mokinė. Atvirukas „Tautinė juosta“. Konsultavo Rima Valčiukienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

II vieta – Jurgita Bagdonienė, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro III a gimnazijos klasės mokinė. Atvirukas „Juosta – tautinių rūbų puošmena“. Konsultavo Aleksandra Janeliūkštytė ir Ona Narbutaitė, mokytojos metodininkės.

III vietaJomantė Lemežytė, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos4dgimnazijos klasės mokinė. Atvirukas „Puošni tu mano brangi Tėvyne...“. Konsultavo Loreta Sadauskienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja

Nominacijos:

Už domėjimąsi Lietuvos regionų tautinio kostiumo savitumu - Danguolė Vaitkevičienė ir Vaidotas Žukauskas, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos III klasės mokiniai. Atvirukai „Žemaičių tautinis kostiumas“ ir „Suvalkiečių tautinis kostiumas“. Konsultavo N. Jefišova, informacinių technologijų mokytoja.

Už Klaipėdos krašto tautinio kostiumo savitumo pristatymą - Linas Kokanskas, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos IV klasės mokinys. Atvirukas „Klaipėdos krašto rūbai puošia miesto aikštę“. Konsultavo Loreta Sadauskienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja.

Už siekį domėtis tautinio kostiumo istorija - Lukas Gedvilas, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos 2a klasės mokinys. Atvirukas „Įspūdingi ir spalvingi tautinių kostiumų mados klodai...“. Konsultavo Loreta Sadauskienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja.

Už atidų dėmesį aukštaičių kraštui - Simona Sabolinkaitė, Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos IVa klasės mokinė. Atvirukas „Aukštaitija“. Konsultavo Elvyra Rūkštelienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja.

Už spalvine ekspresija kuriamą pozityvų Lietuvos įvaizdį - Mintarė Cicėnaitė, Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos IIIa klasės mokinė. Atvirukas „Lietuva“. Konsultavo Elvyra Rūkštelienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja.

Už domėjimąsi Lietuvos regionų tautinio kostiumo savitumu - Skaistė Besusparytė, Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos IVa klasės mokinė. Atvirukas „Dzūkija“. Konsultavo Elvyra Rūkštelienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja.

Už modernią tautinio kostiumo interpretaciją - Agnė Adomaitienė, Šiaulių suaugusiųjų mokyklos IV gimnazijos klasės mokinė. Atvirukas „Prijuostė“. Konsultavo Rima Valčiukienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

Už netikėtą tautinio kostiumo spalvų interpretavimą - Reda Nesavienė, Šiaulių suaugusiųjų mokyklos IV gimnazijos klasės mokinė. Atvirukas „Aukuras Lietuvai“. Konsultavo Rima Valčiukienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

Už lino tradicinėje Lietuvos kultūroje pristatymą - Asta Plungienė, Šiaulių suaugusiųjų mokyklos IV gimnazijos klasės mokinė. Atvirukas „Lino žiedai“. Konsultavo Rima Valčiukienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

Už nuotaikingą tautinio kostiumo spalvų ir raštų interpretaciją – Vaidotas Aleliūnas, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokimo centro I gimnazijos klasės mokinys. Atvirukas „Šviesi nuotaika“. Konsultavo Daiva Subatavičienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

Už subtilų žvilgsnį į tautinių raštų geometriją ir spalvas - Martyna Ilekytė, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokimo centro I gimnazijos klasės mokinė. Atvirukas „Ryškios spalvos“. Konsultavo Daiva Subatavičienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

Už domėjimąsi tautinio kostiumo raštų simbolika - Inesa Jablonskaitė, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokimo centro I gimnazijos klasės mokinė. Atvirukas „Tautinė juosta“. Konsultavo Daiva Subatavičienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė.