Iš viso200151

Antradienis, 17 spalio 2017

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje. Judėk ir tuǃ

Jei esate nebaigę pradinės, pagrindinės ar vidurinės mokyklos ir norėtumėte tai padaryti, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras laukia Jūsų.

Mes siūlome puikias sąlygas:

• galimybę rinktis mokymo(si) formą ir laiką (ryte/vakare),
  • konsultuotis karjeros klausimais,
  • moderniai įrengtus kabinetus,
  • turtingą biblioteką,
  • puikią treniruoklių salę.
  • Jūsų laukia visada pasirengę padėti profesionalūs mokytojai.

Suaugusiųjų klasių moksleiviai turi galimybę mokytis:

• neakivaizdiniu būdu — vieną kartą per savaitę,
  • kasdieniu būdu — nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ( ryte arba vakare).

Į jaunimo klases priimami mokiniai nuo 12 metų ir mokoma(si) iš ryto.

Centre ne tik mokysitės, bet ir įdomiai leisite laiką dalyvaudami:

• tradiciniuose renginiuose,
  • projektuose,
  • susitikimuose su įdomiais kultūros, mokslo ir verslo žmonėmis.
  • Čia Jums bus sudarytos puikios sąlygos kūrybai ir saviraiškai.

.

Esate laukiami Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre!

120, 123 kab., e.paštas

tel. (8 45)  43 68 47, (8-45) 439575, 865612291

Iš SJMC siūlomų vidurinio ugdymo individualių ugdymo planų mokinys privalo pasirinkti mokytis 7 dalykus:

Iš privalomų mokomųjų dalykų sąrašo:

1. Dorinis ugdymas (1dalykas privalomas)

etika

arba

tikyba

2. Lietuvių kalba

3. Užsienio kalba (I-oji)

4. Matematika

5. Socialinis ugdymas (1dalykas privalomas)

istorija

geografija

6. Gamtamokslis ugdymas (1dalykas privalomas)

biologija

chemija

fizika

Iš laisvai pasirenkamųjų dalykų sąrašo:

•              Informacinės technologijos
  •              Užsienio kalba (II-oji)
  •              Menai, technologijos ( suaug. neprivaloma)
  •              Kūno kultūra ( suaug. neprivaloma)
  •              Pasirenkamieji kursai
  •              Dalykų moduliai.

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

1. prašymą;
  2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;
  3. santuokos liudijimą ( jeigu keitė pavardę);
  4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę mokyklos direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.

3. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs mokyklos direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.

4. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio , devynmečio, nepilno vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993-1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995-1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų - gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.

5. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – mokyklai įvertinus jo mokymosi pasiekimus.

6. Mokytis priimami:

• asmenys nuo 18 metų,
  • 16-17 metų dirbantys jaunuoliai,
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose,
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

7. Mokantis taikomos lengvatos:

Remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312

• besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų;
  • jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią);
  • jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas – 50% nuolaida.

Sveikatingumo klube Impuls – 15% nuolaida abonementui.

120 kab., e.paštas

tel. (8 45)  43 68 47, (8-45) 439575

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

1. 1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

• prašymą;
  • išsilavinimo pažymėjimą;
  • gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs mokyklos direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.

3. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – mokyklai įvertinus jo mokymosi pasiekimus.

4. Į mokyklą priimami mokytis mokiniai nuo 12m. iki 17m.

5. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.15 val. ryto.

123 kab., e.paštas

tel. (8 45)  58 69 41, mob., 865612291