Projektas „IR TU-GALI“

Respublikinis suaugusiųjų atvirukų konkursas "Tautodailė Lietuvoje"

Iš viso361906

Pirmadienis, 01 Birželio 2020
Aukštyn

Psichologija ir spec.pedagogika ugdyme

Sveiki mokiniai, sugrįžusieji ir naujai atėjusieji į Centrą mokytis. Kiekvieną apima jaudulys, jis dažnai būna lydimas smalsumo arba nerimo. Vieni noriai sugrįžta, pasiilgę draugų, mokytojų, žinių. Kitiems, dėl tam tikrų priežasčių, nesinori eiti į mokyklą, sunku atrasti savyje norą mokytis.

Kviečiame pažvelgti į viską naujomis akimis, pastebėti, ko nepastebėjote, atrasti, ko neatradote, domėtis tuo, kuo nesidomėjote. Svajokite, kurkite ateities planus, kuriuos apvainikavus pastangom ir darbais, jie taps realybe.

Tiems, kuriems neišeina svajoti, sunku bendrauti, nesinori eiti į mokyklą, kyla įvairių kliūčių mokantis, siūlome savo bendradarbiavimą. Negalime pažadėti, kad iš karto pasiseks, bet mažais žingsneliais galime eiti kartu. Mokiniai ir tėveliai – esate laukiami.

Psichologė J. Steišiūnienė ir spec. pedagogė E. Trepeikytė