Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Atkurtai Lietuvai 100

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaip mus rasti?

Kalbų vertėjas

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

Raskite mus Facebook'e

 

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png6.png4.png4.png6.png2.png
Šiandien139
Vakar136
Praeitą savaitę414
Mėnuo3021
Iš viso264462

Trečiadienis, 19 rugsėjo 2018
Aukštyn

2018-2019 m.m. egzaminų naujienos

Bazinė mokykla – J. Balčikonio gimnazija. Ji priims eksternų (jau turinčių brandos atestatą mokinių) prašymus laikyti egzaminus, organizuos, vykdys pakartotinę sesiją, nagrinės mokyklinių egzaminų apeliacijas.

Brandos atestatui gauti, kaip ir praėjusiais metais, privaloma išlaikyti 2 egzaminus – lietuvių kalbos ir literatūros bei dar vieną laisvai pasirinktą. Pasirinkto egzamino ar jo tipo (valstybinis ar mokyklinis) keisti nebegalima.

Brandos egzaminus pasirinkti (išskyrus menų ir technologijų mokyklinius) reikia iki vasario 24 d.

Laikyti brandos egzaminą leidžiama mokiniui, turinčiam teigiamą dalyko metinį įvertinimą ir išlaikytą įskaitą.

Pirmą kartą abiturientai galėjo rinktis rengti brandos darbą, kuris prilyginamas mokykliniam egzaminui. Jei brandos darbo įvertinimas 9 ar 10, tai stojant į aukštąsias mokyklas bus skiriami papildomi 0,25 balo. Panevėžyje biologijos brandos darbą rengia abiturientai iš dviejų miesto gimnazijų – J. Miltinio ir „Minties“.

Per egzaminus mokiniai turės naudotis tik juodos spalvos tušinukais, nes bus vertinamos skenuotos darbų kopijos. Palaipsniui bus pereinama prie vertinimo elektroniniu būdu. Jokiomis korektūros priemonėmis naudotis negalima.

Per lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą moksleiviai galės naudotis kompiuteriu elektroniniu formatu pateiktais privalomų autorių kūriniais – vieną kartą 20 min. arba du kartus po 10 min. Taip pat galės naudotis žodynais. Rašinys bus vertinamas ne 50, o 100 taškų.

Sutrumpėja apeliacijų teikimo laikas. Jas bus galima pateikti ne per 3, o per 2 darbo dienas nuo egzamino rezultatų paskelbimo dienos

Daugiau egzaminų bus rengiami šeštadieniais (pernai buvo 6, šiemet – 9). Mokiniams, kurie laikys egzaminą šeštadienį, penktadienį bus suteikiama laisva diena.

Organizuojamos dvi egzaminų sesijos – pagrindinė ir pakartotinė. Pagrindinė vyks balandį-birželį, pakartotinė – birželį-liepą. Pakartotinė skirta tiems, kam buvo atidėti pagrindinės sesijos egzaminai, namie mokytiems vaikams, negalėjusiems atvykti į brandos egzaminą.

Mokinys, pagrindinės sesijos metu gavęs nepatenkinamą lietuvių kalbos ir literatūros egzamino įvertinimą, gali laikyti mokyklinį egzaminą pakartotinės sesijos metu bazinėje mokykloje.

Daugiau informacijos – www.nec.lt bei www.smm.lt.

Informacija eksternams

2018 m. brandos egzaminų aktualijos

Esminių permainų šiemečiuose brandos egzaminuose nebus

 
 
Powered by Phoca Download

Copyright © 2018 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.