Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Mokykla.JPG

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kalbų vertėjas

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Pataisos namuose

Darbo taryba

Sigita Ulkytė

darbo tarybos pirmininkė

Gita Gelažytė

darbo tarybos sekretorė

Alvydas Jėčius

darbo tarybos narys

 

emokykla

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Brandos darbas

Respublikinis kompiuterinių atvirukų konkursas

Elektroninis dienynas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

2.png9.png0.png6.png4.png9.png
Šiandien64
Vakar111
Praeitą savaitę408
Mėnuo2116
Iš viso290649

Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019
Aukštyn

Svarbu IV-okams

Abiturientų dėmesiui!

Nors dar tik rudens pradžia, tačiau įgyvendinus švietimo naujoves apie brandos egzaminus privalu kalbėti jau dabar.

Savivaldybė praneša: 2018-2019 m. m. bazine mokykla paskirta 5-oji gimnazija. Ji priims eksternų (turinčių brandos atestatą mokinių) prašymus laikyti egzaminus, organizuos, vykdys pakartotinę egzaminų sesiją, nagrinės mokyklinių egzaminų apeliacijas.

                      Kas nauja?

- Gimnazistai turės žymiai daugiau laiko atlikti brandos darbą – jį pasirinkti galima jau III klasėje (iki sausio 15 d.). Abiturientai apsispręsti privalo iki rugsėjo 25 d.

- Pasirinkti menų ir technologijų mokyklinius egzaminus IV gimnazijos klasių mokiniams reikia vėlgi iki rugsėjo 25 d., kitus brandos egzaminus – iki spalio 24-osios.

Brandos atestatui gauti reikia išlaikyti 2 brandos egzaminus: privalomą lietuvių kalbos ir literatūros ir dar vieną (išskyrus atvejus, kai nuo pasirinkto egzamino direktoriaus įsakymu bus atleistas) arba brandos darbą. Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino tipas – valstybinis ar mokyklinis – pasirenkamas laisvai. Nei egzamino, nei jo tipo vėliau keisti negalima.

Brandos darbas yra prilyginamas mokykliniam egzaminui. Jeigu jo įvertinimas 9 ar 10 balų, stojančiajam į aukštąsias mokyklas skiriama papildomai 0,25 balo.

Pretenduojantys į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose abiturientai turi išlaikyti 3 valstybinius egzaminus: lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, užsienio kalbos (ne žemesniu nei B1 lygiu, t. y. gauti ne mažiau 16 balų). Stojant į kolegijas visų trijų egzaminų suapvalintas vidurkis turi būti ne mažiau 25, į universitetus – ne mažiau 40 balų.

Be to, privalomas 5 dalykų geriausių metinių pažymių aritmetinis vidurkis. Stojant į kolegijas jis turi siekti ne mažiau 6, universitetus – 7 balų.

Kaip ir kasmet, vyks dvi brandos egzaminų sesijos – pagrindinė ir pakartotinė. Pirmoji – balandžio 24–birželio 20 d., antroji – birželio 21–liepos 11 d. Per pakartotinę sesiją laikomi dėl pateisinamos priežasties iš pagrindinės sesijos atidėti valstybiniai ir mokykliniai brandos egzaminai, mokyklinis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas, jei per pagrindinę sesiją nepasisekė išlaikyti valstybinio arba mokyklinio.

Daugiau informacijos – Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainėje www.nec.lt.

 

 
 
Powered by Phoca Download

Copyright © 2019 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.