Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png8.png9.png0.png6.png0.png
Šiandien136
Vakar519
Praeitą savaitę1911
Mėnuo10399
Iš viso689060

Penktadienis, 26 Balandis 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Ona Narbutaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Suaugusių mokymo centro bendruomenė, aktyviai dalyvavusi visuose Suaugusiųjų mokymo savaitės renginiuose, penktadienį ją baigė turininga edukacine išvyka į Krekenavos apylinkes. Atrodytų, ne kartą visų būta ir Bistrampolyje, ir Krekenavoje — ką begali nauja pamatyti ir sužinoti. Tačiau tas, kas domisi, visada suras naujų įspūdžių, išgirs dar negirdėtų istorijų. Taip atsitiko ir šį kartą...

Nors Bistrampolyje mus pasitiko žvarbokas vėlyvo rudens vėjas, klaidžiojantis po ištuštėjusias dvaro parko alėjas, dvaro rūmuose buvo jauku ir gera klausytis paties Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros klebono kunigo Rimanto Gudelio pasakojimo ne tik apie dvaro šeimininkų ir dvare  gyvenusių žmonių likimus, bet ir apie tai, kaip dvaras buvo prikeltas iš griuvėsių. Ne vienas kolega sakė čia atvažiuosiąs kitą savaitgalį į grupės „Subtilus – Z“ koncertą. Gražių įspūdžių, kolegos! O mūsų jau laukia Krekenava...

 

Net vėjas šiek tiek aprimo ir dangus ėmė giedrėti, kai žvaliai nusiteikę kopėme į apžvalgos bokštą, esantį šalia Krekenavos regioninio parko lankytojų centro. Iš čia atsivėrė visa Krekenavos ir jos apylinkių panorama: į dangų besistiebiantys Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokštai, gatvių labirintai, Maironio apdainuoti Nevėžio vingiai, žaliuojantys žiemkenčių laukai, miškų horizontas... Ne mažiau emocijų ir įspūdžių suteikė pasivaikščiojimas ,,Pojūčių taku“. Gamtoje patirti regos, aukščio, lytėjimo, klausos pojūčiai nustebino net, atrodo, viską apie save žinančius. Pasirodo, aktyvi veikla ne tik padeda pažinti kitą, bet ir patį save. Tačiau didžiausi atradimai tądien dar mūsų tik laukė...

Sukame jau mums nelabai įprasta kryptimi — Baisogalos link. Netrukus pasiekiame Skėmius, o įsukę į Kėdainių — Baisogalos kelią, sustojame prie, akivaizdu, labai seno pastato — šiandien tai traktieriaus „Stabdyk arklius“. Mus pasitikusi šeimininkė vėliau jau prie vaišėmis nukloto stalo pasakos, kad šis pastatas – kitados Baisogalos dvarui priklausiusi karčema prie Kėdainių – Baisogalos vieškelio, veikusi ir kaip pašto arklių perkinkymo stotis, kurioje 19 amžiaus pradžioje lankęsis pravažiuodamas pats Rusijos imperijos caras! Ir mes pasijuntame tarsi 19 amžiuje... Svetingos traktieriaus šeimininkės net pasiūlo pažiūrėti vaidinimą. Visus suintriguoja pavadinimas — „Nešok ant ugnies, nes nudegsi“. Tik, pasirodo, ne visi artistai tą vakarą „galėjo dalyvauti“.. Bet išeitį visada galima rasti — mūsų kūrybingi kolegos tampa artistais ir spektaklis prasideda... 19 amžiaus kontekste pasakojama intriguojanti meilės ir vedybų istorija, komiškos situacijos, puiki artistų vaidybą, o ypač kolegų Vitalijos, Dianos, Gedimino, Alvydo ir direktoriaus Mindaugo, verčia visus juoktis iki ašarų. Pasirodo, esame ne tik aktyvūs andragogai, bet ir puikūs artistai!...    Tačiau vaidinimas baigėsi, išgertas paskutinis arbatos puodelis, o už traktieriaus lango tirštėjančios sutemos primena, kad laikas namo...

Keliolika kilometrų ir sušvinta Panevėžio žiburiai.... Gražaus savaitgalio, aktyvios ir prasmingos kitos darbo savaitės, mieli kolegos!

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.