Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png8.png9.png6.png2.png8.png
Šiandien97
Vakar607
Praeitą savaitę2479
Mėnuo10967
Iš viso689628

Šeštadienis, 27 Balandis 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rita Sidaravičienė

“Kelkite mokiniams gerus jausmus, ypač pasistenkite, kad jie patys jaustųsi geri. Nesistenkite padaryti įspūdžio, tegul mokiniai jums padaro įspūdį, ir už tai būsite jų mylimas”.

Olivia Fox Cabane, Charizmos mitas

   2017 m. gruodžio 7 d. vėl tęsėme kasmetinę tradiciją – Lietuvos andragogų gerosios patirties sklaidą. Šįkart į konferenciją „Mokymosi sunkumai, patirtys ir IT panaudojimo galimybės nuteistųjų ugdyme“ susirinko mokytojai iš Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos bei Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro.

   Pirmoje dienos pusėje svečius Panevėžio pataisos namuose pasitiko PSJMC direktorius M. Libikas bei skyriaus vedėja G. Žitkevičienė. Sveikinimo žodį tarė ir papasakojo apie Pataisos namų istoriją, šių dienų aktualijas, darbą su čia bausmę atliekančiomis moterimis PN direktorius E. Norvaišas. Svečiai apsilankė PSJMC skyriuje, apžiūrėjo mokyklos erdves, šnekučiavosi su čia dirbančiais mokytojais ir nuteistosiomis.

   Vėliau konferencija persikėlė į Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrą. Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos lietuvių kalbos vyr. mokytoja Dovilė Rudytė-Šeškevičienė pristatė pranešimą apie lietuvių kalbos dėstymo metodiką, demonstravo kūrybingą integravimą etnokultūros programos į ugdymo procesą. Jos kolegė matematikos mokytoja Lina Šadbaraitė sudomino susirinkusiuosius vaizdo pamokų kūrimu ir pademonstravo Moodle aplinkos galimybes. Pradinių klasių mokytoja Daiva Drėgvienė papasakojo apie darbo specifiką su nuteistaisiais romų tautybės vyrais Kaišiadorių mokykloje, o PSJMC skyriaus pradinių klasių mokytoja V. Jakutonienė pristatė tyrimą „Romų mokymas Pataisos namų skyriuje“. Mokytojos viena kitai antrino, jog darbas su tautinėmis mažumomis yra ir iššūkis, ir būtinybė. Konferencijos pabaigoje mokyklų vadovai pasikeitė simbolinėmis mokinių nunertomis rankų darbo dovanėlėmis, mokytojai pasivaikščiojo po erdvią PSJMC mokyklą bei buvo palydėti į pažintinę ekskursiją po Panevėžį. Mūsų miestą gerai pažįstanti mokytoja G. Gelažytė mielai svečiams papasakojo Panevėžio istoriją, parodė unikalias vietas, o išvyką turiningai pabaigė edukacine programa Panevėžio G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje.

   Išvados:

  • suaugusiųjų ugdymas laisvės atėmimo įstaigose suteikia galimybę tapti raštingesniais ir siekti išsilavinimo;
  • ugdymas siejasi su gyvenimu, suteikia naujų žinių ir gebėjimų, skatina nuteistuosius dalyvauti visuomeniniame gyvenime;
  • tautiškumo, pilietiškumo bei etninės kultūros integravimas pamokose, įsitraukimas į bendruomeninius renginius padeda ugdyti mokėjimo mokytis, asmeninę, socialinę, komunikavimo kompetencijas, kūrybiškumą, tautinę ir pilietinę savimonę, pagarbą tradicinėms dorovės normoms, gyvenamajai aplinkai ir Lietuvai, šeimos, bendruomenės ir tautos tradicijoms;
  • naujų inovatyvių metodų panaudojimas pamokose skatina nuteistuosius neatitrūkti nuo šių dienų technologijų gausos, tobulėti ir motyvuotai siekti žinių.

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.