Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png8.png9.png2.png6.png2.png
Šiandien338
Vakar519
Praeitą savaitę2113
Mėnuo10601
Iš viso689262

Penktadienis, 26 Balandis 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Gita Gelažytė

Simona Sipavičienė

   Antrus mokslo metus Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro skyrius kartu su Pataisos namais dalyvauja projekte „Padėkime vieni kitiems būti sveikesniems“. Pasaulinės sveikatos organizacijos vertinimu, pasaulyje kasmet nusižudo apie 800 tūkst. žmonių. Tai reiškia, jog viena savižudybė įvyksta kas 40 sekundžių. Kiekviena savižudybė susijusi bent su 6 artimais žmonėmis.

   Rugsėjo 27 dieną skyriaus mokinės rinkosi į projekto baigiamąjį renginį „Savižudybių prevencija“. Etikos mokytoja Gita Gelažytė paprašė moterų įvardinti priežastis, dėl kurių žmogus ryžtasi pasitraukti iš gyvenimo. Mokinės aktyviai reiškė savo nuomonę. Apibendrindama mokytoja paneigė visas priežastis, sakydama, kad tokiam žingsniui gali ryžtis tik žmogus, visiškai neatjausdamas savo artimojo ir tuo metu galvojantis tik apie savo skausmą.

   Labai atvirai savo karčia patirtimi dalijosi socialinė darbuotoja Birutė. Žodžiai smigo giliai į širdį sugraudindami moteris. Birutė drąsino visas susirinkusias, kad iš bet kokios nevilties yra išeitis ir kad kiekviena yra reikalinga savo vaikams, savo artimiesiems.

   Renginyje buvo prisiminti Lietuvos įžymūs žmonės, pasitraukę iš gyvenimo. Moterys diskutavo, kad jų elgesys – nėra heroizmas, tai tik silpnybė.

   Kiekvienai mokinei buvo įteiktas lankstinukas tema: „Gyvenk – nes esi reikalinga“. Lankstinukus paruošė mokinės, vadovaujamos mokytojos Simonos Sipavičienės. Lankstinukuose pateikta informacija, kaip atpažinti psichologinės krizės požymius ir kaip padėti kitam žmogui.

   Renginio pabaigoje visos mokinės uždegė žvakutes ir sudėjo ant simbolinės širdies „Renkuosi gyvenimą“, taip prisimindamos savo artimuosius ir pažįstamus, išėjusius iš gyvenimo.

   Po renginio mokyklos erdves papuošė unikali fotografijų paroda „Menas ant rankų: Nesižalok. Žydėk“. Parodos autorė ir iniciatorė – dizainerė, menotyrininkė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dailės terapijos studijų studentė Vaida Virbalaitė. Nuotraukose užfiksuoti piešiniai chna dažais ant randuotų rankų. V. Virbalaitės fotosesijos modeliais buvo nuteistosios, dalyvavusios socialiniame meno projekte (Ne)Gyvenimas.

   Renginio dalyvės labai susimąsčiusios skirstėsi iš renginio, pažadėdamos griauti baisiąją lietuvių savižudybių statistiką.

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.