Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png8.png9.png0.png3.png8.png
Šiandien114
Vakar519
Praeitą savaitę1889
Mėnuo10377
Iš viso689038

Penktadienis, 26 Balandis 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Spec. pedagogė Eglė Trepeikytė

  Š.m. kovo 18 – 22 dienomis Centre vyko renginiai, skirti „Savaitei BE PATYČIŲ 2019“. Savaitės tikslas – sutelkti dėmesį į patyčių problemą ir skatinti kiekvieną bendruomenės narį prisidėti, kad mūsų mokykloje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių vaikų.

  Kovo 18 dieną 6-10 klasių mokiniai dalyvavo pokalbyje – diskusijoje apie patyčias: „Kas tai – pagalbos prašymas ar skundimas?“. Mokiniai aptarė ir patys kūrė situacijas, jas analizavo. Kad tarpusavio ryšys ir supratimas dar labiau sutvirtėtų, kartu su mokytoja Dileta Petrauskiene kūrė draugystės tatuiruotes.

  Kovo 19 – 20 dienomis žiūrėjome filmą „JIE. Paaugliai be grimo“. Po filmo peržiūros dalinomės  jausmais, įspūdžiais, įvairiausiomis kilusiomis mintimis. Aptarėme, modeliavome situacijas, apibendrinome. Mokiniai noriai išsakė savo nuomonę apie patyčias.

  Kovo 21 dieną buvo vedamas pokalbis – diskusija „Psichinės sveikatos svarba neigiamai elgesio raiškai“ bei „Asmens higienos ryšys su patyčiomis“. Aiškinomės bei diskutavome, kokią įtaką patyčioms turi mūsų išvaizda, savęs priežiūra ir savijauta. Prisiminėme, kad labai svarbu nuolat ugdytis socialinius įgūdžius.

  Kovo 22 dieną buvo skaitoma paskaita „Svaigalai ir jų poveikis sveikatai. Įtaka mano elgesiui“. Mokiniai buvo informuoti apie svaigalus, jų rūšis, kokią žalą jie daro organizmui ir kad jie mažina sąmoningumą arba jo visai nelieka.

  Kovo 22 dieną vyko diskusija „Kas yra sąmoningumas“. Mokiniai diskutavo kas yra sąmoningumas, iš kur gauti sąmoningumo, testo pagalba patikrino dėmesingumą, sužinojo sąmoningumo naudą. Mokiniai suprato, kad sąmoningumas padeda mąstyti racionaliai ir išvengti patyčių.

  Prie „Savaitės BE PATYČIŲ 2019“ organizavimo prisidėjo: soc. pedagogė Jūratė Kiaunienė,  psichologė J. Steišiūnienė, spec. pedagogė Eglė Trepeikytė, sveikatos biuro atstovė Z. Kavaliauskaitė, jaunimo klasių dalykų mokytojai ir klasių auklėtojai.  

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.