Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png9.png2.png8.png7.png2.png
Šiandien224
Vakar596
Praeitą savaitę2433
Mėnuo1197
Iš viso692872

Penktadienis, 03 Geg 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Mokyt. Vitalija Jakutonienė

      Spalio 28 dieną devynių mokytojų komanda dalyvavo stažuotės „Suaugusiųjų bendravimas ir bendradarbiavimas siekiant emocinio saugumo“ antroje sesijoje, kuri vyko Vilniaus mokymo centre. Vilniaus mokytojai konferencijoje ,,Užsienio kalbų mokymasis kaip žingsnis galimybių plėtotės link“ pasidalino patirtimi apie mokymosi motyvacijos skatinimą ir neformalųjį  ugdymą, mokant  užsienio kalbų. Nuteistieji  pasidalino įspūdžiais apie aukštojo  mokslo  galimybes  Pataisos namuose. Klausėsi   Vilniaus  pataisos namų  Resocializacijos skyriaus viršininkės Anos Urbanavičienės pranešimo apie Pataisos namų ir ugdymo įstaigos bendradarbiavimą. Išgirdo, specialistės pastebėjimus , kaip nuteistųjų ugdymasis įtakoja jų elgesį ir ateities vizijas.

      Konferenciją  papildė kultūrinė – pažintinė  programa. Stažuotės dalyviai pasižvalgė po Vilniaus senamiestį, rimties minutei  sustojo prie  Aušros vartų, nusilenkė tautos patriarchui Jonui Basanavičiui. Aplankė Valdovų rūmus, pagilino žinias apie Tėvynės istoriją.

      Laikas sostinėje su kolegomis bendraminčiais prabėgo maloniai ir prasmingai.

Mokyt. Rita Sidaravičienė

    2022-10-28 Stažuotė asocijavosi su Vinco Mykolaičio - Putino eilėraščių ciklu „Viršūnės ir gelmės“, kur minimos erdvės alegoriškai vaizduojamos kaip svarbiausi gyvenimo poliai.

   Stažuotės organizatoriai suteikė mums  unikalią galimybę pasižvalgyti po Vilniaus VIRŠŪNES (Vilniaus mokymo centrą, Vilniaus pataisos namų Resocializacijos skyrių, Valdovų rūmų menes ir apžvalgos bokštą) ir Gelmes ( Vilniaus pataisos namus, Valdovų rūmų požemius). Pamatėme, kaip gyvena kažkada užribyje atsidūrę žmonės, kaip uoliai dabar jie mokosi kalbų ir siekia žinių įkalinimo įstaigoje, kaip virtuoziškai išmoksta groti pianinu net ir belangėje.  Nusiristi žemyn lengva, o į viršūnes kopiama labai sunkiai… 

 pirma antra

trecia ketvirta

penkta sesta

septinta astuntadevinta desimta

vienuolikta dvylikta

trylikta  keturiolikta

 

 

 

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.