Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png9.png5.png3.png6.png6.png
Šiandien56
Vakar382
Praeitą savaitę855
Mėnuo3691
Iš viso695366

Trečiadienis, 08 Geg 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

2022 metų lapkričio 21 – 25 d.

    Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras uoliai prisijungė prie renginių, skirtų šalies suaugusiųjų mokymosi savaitei paminėti.  Šiais metais Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi siluetai“  iškilmingas atidarymas vyko Joniškio mieste. SJMC  renginių savaitė prasidėjo integruota lietuvių ( mokytoja R. Gustienė) – vokiečių ( mokytoja V. Banaitienė)  pamoka K.Donelaitis-lietuvybės gynėjas vokiškame karalių miesto krašte. K. Donelaičio biografiją ir poemos „Metai“  tekstus mokiniai skaitė vokiečių kalba. Pamokoje buvo plečiamos žinios apie Vokietijos ir Lietuvos kultūrą, papročius, įžymius žmones, praturtintos vokiečių kalbos žinios, tobulintos kalbinė ir sociokultūrinė kompetencijos.

   Šaltą šių metų lapkričio 22 d. vakarą, bibliotekininkės Dianos kvietimu, SJMC bendruomenės nariai – mokiniai ir mokytojai, rinkosi į bibliotekos skaitykloje surengtą GROŽIO DIENĄ. Makiažo paslaptis ir subtilybes padėjo išgvildenti visažistė, stiliaus žinovė, lektorė Jolanta Kanapeckienė. Grožio specialistė dalijosi sukaupta patirtimi, atskleidė šio sezono aprangos tendencijas, moters garderobo „MUST HAVE“, padėjo suformuoti būtinų veido priežiūros ir makiažo priemonių krepšelį. Mokinė Lina buvo išrinkta būti visažistės Jolantos modeliu ir šia patirtimi nenusivylė. Visi dalyviai gavo gerų emocijų dozę, arbatos puodelį ir naminio pyrago gabalėlį. Dar ilgai skaitykloje netilo juokas, kalbos, tylus Joe Dassin dainų skambesys...

   Lapkričio 24 dieną vyko nuotolinė vaizdo konferencija „Mokymasis be sienų – atradimai, kūryba“. Šį kartą mūsų mokyklai atstovavo matematikos mokytojas metodininkas A. Jėčius. Susirinkusiuosius iškart intrigavo jo pranešimo tema“ Kokiu virduliu virti kavą pigiausia?“  Kiti pranešimai taip pat buvo informatyvūs ir aktualūs.

   Puikiai nusiteikę centro moksleiviai suaugusiųjų švietimo savaitę „Mokymosi siluetai“ minėjo mokyklos skaitykloje vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse, gamindami kalėdinius atvirukus. Renginio sumanytojos – bibliotekininkė Diana ir mokytoja Violeta. Čia apsilankė ir mokyklos direktorius bei pavaduotoja. Smagaus renginio metu moksleiviai susipažino su atvirukų istorijomis, o taip pat patys išradingai kūrė šventinius atvirukus, kuriais papuošė mokyklos skaityklą.

    Lapkričio 25 d. Panevėžio SJMC organizavo trečiąją stažuotę „ Suaugusiųjų bendravimas ir bendradarbiavimas siekiant emocinio saugumo“. Partneriai iš Vilniaus mokymo centro, Trakų suaugusiųjų mokymo centro ir Kaišiadorių suaugusiųjų mokyklos šįkart sugužėjo į Panevėžio pataisos namus. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Panevėžio SJMC direktorius M. Libikas.  Konferenciją „Socialinis ir emocinis saugumas – mokymosi kelio pradžia“ moderavo SJMC PN skyriaus vedėja G. Žitkevičienė. Pataisos namų resocializacijos skyriaus viršininkė L. Krasauskienė pasidžiaugė mokyklos indėliu į PN bendruomenės mikroklimato gerinimą. Panevėžio PN direktoriaus pavaduotoja L. Skrickienė apžvelgė švietimo vaidmenį Pataisos įstaigoje ir pasidalino naujausiais statistiniais duomenimis apie nuteistųjų pažangą. Trakų suaugusiųjų mokymo centro psichologė R. Mickūnaitė pasidalino patirtimi apie mokymosi motyvacijos iššūkius mokyklose. Panevėžio Pataisos namų reabilitacijos skyriaus specialistas A. Malinauskas atsakė į visus kamuojantį klausimą : „Ko nori moterys?“. Pasirodo, ir laisvėje esančios, ir užribyje atsidūrusios moterys – visos nori turėti nors vieną žmogų, galintį jas išklausyti. Pranešėja nuteistoji Rasa pasidalino savo mintimis apie emocinį nesaugumą, kai išeina  už PN vartų, papasakojo savo istoriją, kaip pateko į pataisos namus ir koks nelengvas kelias į save, kiek valios reikia pakilti, atsitiesti ir pasukti teisinga kryptimi. SJMC dailės vyr. mokytoja paantrino, kad ir šviesios , ir tamsios mokinių susikaupusios emocijos dažnai nugula ant balto popieriaus lapo, todėl emocinio intelekto ugdymas ypatingai svarbus dailės pamokose. Konferenciją baigė psichologės, psichoterapeutės įžvalgos apie mokytojo emocinę sveikatą, patarimai, kaip išlikti emociškai tvirtiems kasdienybės maratone, mokėti stabtelti ir pajusti akimirkos svarbą. Padėkos sau užsiėmimas leido atsipalaiduoti ir pasirūpinti savimi taikant dėmesingo įsisąmoninimo MINDFULNESS praktiką.

   Vėliau svečiai apžiūrėjo atliekančių bausmę moterų mokymosi, darbo ir gyvenimo erdves. Po pietų etikos mokytoja G. Gelažytė  pasirūpino svečių kultūrine programa. Konferencijos dalyviai Dailės galerijoje apžiūrėjo tarptautinio keramikų simpoziumo ekspozicijų sales ir saugyklą, smalsiai klausė SJMC direktoriaus M. Libiko pasakojimo apie Panevėžio miesto istoriją, pasimėgavo ekskursija po miesto centrą ir pasigrožėjo panevėžiečių taip mylima ir  išpuoselėta „Senvage“. Daug teigiamų emocijų sukėlė režisieriaus A. Markucko šmaikščios istorijos apie teatro išvykas į Lietuvos mažus miestelius ir kaimus, „kalbintos“ lėlės edukacinėje programoje „Lėlių vežimo teatre“.

Konferencijos refleksija įvyko pasakiškame ir artėjančių švenčių nuotaika alsuojančiame „Lėlių vežimo teatro“ traukinuko vagone.

                                                                              Suaugusiųjų savaitės organizatorių grupė

DSCF1510 COLLAGE

DSCF1636 COLLAGE

 20221124 181945

20221124 184717

received 696390785400858

 

atsisiųsti kopija kopija

 

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.