Grįžti į pradžią

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!! Laikas į mokyklą!!!

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Mokytis niekada nevėlu. Nestovėk vietoje.Judėk ir Tuǃ

Office 365

Elektroninis dienynas

Egzaminai

egzaminai

Egzaminai eksternams

eksternams

Kalbų vertėjas

Mokyklos rekvizitai

Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Panevėžys,  Šiaulių g. 60 Telefonas: 8-45-439575 Faksas:8-45-439575 Įmonės kodas: 191817034 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Pagalba vaikams

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kaip mus rasti?

Panevėžio SJMC skyrius Panevėžio kalėjime

Darbo taryba

Jūratė Kiaunienė

darbo tarybos pirmininkė

 

Lauryna Čiuplinskienė

darbo tarybos sekretorė

 

Simona Sipavičienė

darbo tarybos narė

Raskite mus Facebook'e

 

emokykla

Brandos darbas

Socialinės reklamos kampanija "SAVIŽUDYBIŲ GALIMA IŠVENGTI"

Ugdymas karjerai

Lankytojai

6.png9.png2.png1.png2.png0.png
Šiandien68
Vakar377
Praeitą savaitę1681
Mėnuo445
Iš viso692120

Ketvirtadienis, 02 Geg 2024

MOKINIŲ PRIĖMIMAS VYKSTA DARBO DIENOMIS

Informacija teikiama ir dokumentai priimami:

Šiaulių g. 60, kabinete Nr. 120, tel. (8 45) 436847; 

8.00–12.00, 13.00–18.00 (pirmadienis-ketvirtadienis),

8.00–12.00, 13.00–15.00 (penktadienis),

el.paštas: s.vilimiene@smc.panevezys.lm.lt rastine@smc.panevezys.lm.lt 

 

Priėmimas mokytis į suaugusiųjų klases pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas

  1. Asmuo, pageidaujantis mokytis pagal suaugusiųjų pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, Centro direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. dokumentą apie mokymosi pasiekimus ar įgytą išsilavinimą;

          1.3. santuokos liudijimą (jeigu keitė pavardę);

          1.4. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  1. Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami suaugusieji, pateikę Centro direktoriui pradinio išsilavinimo pažymėjimą, pagal vidurinio ugdymo programą – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
  2. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ar vidurinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie jo mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  3. Asmuo, turintis septynmečio, aštuonmečio, devynmečio, nebaigto vidurinio mokslo pažymėjimą, ir pažymėjimą, išduotą 1993­–1994 metais arba pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, išduotą 1995–1999 metais, išlaikęs pagrindinio ugdymo programos dalykų – gimtosios, valstybinės lietuvių kalbos ir matematikos – mokymosi pasiekimų patikrinimą, gali būti priimamas mokytis pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.
  4. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  5. Mokytis priimami:
  • asmenys nuo 18 metų;
  • 16–17 metų dirbantys jaunuoliai;
  • nepilnametės, esančios nėštumo ir gimdymo atostogose;
  • nepilnamečiai tėvai, auginantys savo vaikus.

Priėmimas mokytis į jaunimo klases pagal pagrindinio ugdymo programą

  1. Mokinių, pageidaujančių mokytis jaunimo klasėse pagal pagrindinio ugdymo programą, tėvai (globėjai) mokyklos direktoriui pateikia šiuos dokumentus:

          1.1. prašymą;

          1.2. išsilavinimo pažymėjimą;

          1.3. gimimo pažymėjimo arba tapatybės kortelės kopiją.

  1. Mokinys, nebaigęs pagrindinio ugdymo programos, tęsti mokslą priimamas pateikęs Centro direktoriui mokymosi pasiekimų pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.
  2. Užsienyje mokęsis mokinys mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimamas bendra tvarka, o neturintis mokymosi pasiekimų dokumento – įvertinus jo mokymosi pasiekimus.
  3. Į Centrą priimami mokytis mokiniai nuo 12 iki 16 m.
  4. Jaunimo klasėse mokymas organizuojamas kasdien nuo 8.30 val. ryto.

Mokiniams taikomos lengvatos (remiantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312): besimokančių tėvų vaikams mokestis už maitinimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse mažinamas 50 procentų; jei šeima augina tris ir daugiau vaikų (vaikai iki 18 metų ir vyresni iki 24 metų, jei mokosi dieninėse visų tipų mokyklose, arba vaikai, turintys negalią); jei vienas iš moksleivių ar studentų šeimos tėvų mokosi mokymo įstaigos dieniniame skyriuje (pagal mokymo įstaigos pažymas).

Panevėžio kraštotyros muziejaus ir Dailės galerijos lankymas su 50 % nuolaida.

Turi teisę įsigyti vienkartinį važiavimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 50 %  nuolaida.

Gamta – visų namai   

  Pro Kalėjimo langus daug gamtos nepamatysi. Matosi tik pavasariškas dangus ir skaistesnė saulė. Bet pavasarį kiekvienas jaučiame savo širdyje. Kovo 20 - ją švenčiame Pasaulinę Žemės dieną. Ta proga mokytojos Simonos Sipavičienės iniciatyva buvo vykdomas projektas „Gamta – visų namai“. Tai geriausias laikas ugdyti moksleivių aplinkosauginį mąstymą ir formuoti atsakomybę už artimosios aplinkos išsaugojimą. Projektas suteikė galimybę įvairių kompetencijų ugdymui: pilietiškumo, bendradarbiavimo, sudarė sąlygas mokinių saviraiškai ir tarpdalykinei integracijai.

   Jau kovo pradžioje Kalėjimo skyriaus klasėse pakvipo pavasariu. 2P-4P klasės mokinės išaugino ir papuošė mokyklos erdves kviečių želmenimis. Rūpestį gamta išreiškėme stendais. Mokytoja R. Sidaravičienė su mokinėmis parengė stendą ,,Kaip atliekos teršia mūsų gamtą“. Mokytojos D.Gatavinienės mokinės - stendą „Kurioje pusėje Žemės nori gyventi?“. Mokytojos S. Sipavičienės 5P-6P, 8P-IP klasių mokinės rinko medžiagą ir parengė stendą „20 įspūdingiausių saugomų medžių Lietuvoje“, o IIP klasės mokinės rinko medžiagą „Saugomos Lietuvos teritorijos“. Pradinės klasės mokinės atliko bandymą „Ko reikia augalams augti“. Augino kviečių želmenis, laistė, matavo ir padarė išvadą: „Saulė, oras ir vanduo – mums kaip brolis ir sesuo“. Mokytojas G. Jukna vedė pamoką apie Lietuvos miškų būklę, mokytoja R. Sidaravičienė pamokoje aptarė žmogaus ryšį su gamta.

   Projekto „vinis“ - mokytojo E. Aleliūno parodytas filmas „Sengirė“. Tai geriausių lietuviškų filmų apie gamtą autoriaus Mindaugo Survilos dokumentinis filmas, gavęs 2 sidabrinių gervių apdovanojimą, išgarsėjęs Europos filmų festivaliuose. Miške sunku pamatyti tai, ką autorius užfiksavo savo kamera: kurtinių vestuvės, vilkas, tykantis grobio, ar smagiai „pietaujanti“ gyvatė, nepaisydama akylios autoriaus akies. Koks gi tas barsukas, kuris mums orus pranašauja? O jau miško garsų gausa! Sengirė – tikrieji gamtos namai, kur jo gyventojų ramybės nedrumsčia nei grybautojai, nei medkirčiai. Mokinės susidomėjo ir kitais autoriaus filmais apie gamtą. Po filmo mokytojas E. Aleliūnas pakvietė pasitelkti origamio vingrybes ir išlankstyti drugelius. „Skraidinome“ juos į laisvę. Kiekvienas žemės gyvis nori būti laisvas, kiekvienas mums svarbus!

  Projekto pabaigai pradinukės pakvietė į akciją „Rūšiuok“. 2P-4P klasės pamokoje „Kaip kovoti su atliekų pertekliumi“ sužinojome, kas yra atliekos, kodėl reikia kovoti su jų pertekliumi. Laisvalaikiu mokėmės išradingai panaudoti plastiko atliekas ir parengė parodą „Antras plastikinio butelio gyvenimas“.

  Aktyvioje veikloje nepajutome kaip, baltais žirgais pasibalnojęs, atjojo pavasaris. Žaliuok, pavasari! Žaliuok ir žydėk, mūsų mylima Žemele! Mes esame už tave atsakingi!

Mokytos Simona Sipavičienė ir Vitalija Jakutonienė

kol 04 16 1

kol 04 16 2

 

 

Copyright © 2024 Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras Rights Reserved.